Wpis z mikrobloga

Tak by skonczył Kasjo w MMA. 3 seki i byłby bity w dosiadzie.

Król Najman!

10/10

1. Koncert Don Wasyl feat Rutkowski +
2. Zero zjebów z Youtube. +
3. Zero reklam GBS, odpadów z mleczarni z logiem WK i SFD +
4. Żadnych #!$%@? wywiadów z influancerami, którzy #!$%@? ze ich zyciowym celem jest teraz mma. +
5. Żadnych stronniczych komentrzy walki jak prowadzi Trybson, Kaniowski czy Juras. +
6. Walki zorganizowane na zasadach Włodarzy a nie walka w tamponach na zasadach zawodnika Kasjo. +
7. Originale nuty na wejscie :) +
8. Daro w klatce, zero miekkiej gry. +
9. Zero kontrowersji w wynikach. Żaden Włodarz nie chce zmieniać wyniku. +
10.

To była piękna gala. Dobrze zainwestowane 34zł :) Bawiłem sie super.

Gala na pewno nie dla fanów Friza,Dubiela, zachwycającymi sie lodami ekipy.

#famemma #najman #elitefighters #highleague# chlopakidowziecia #mmavip
#mmavip
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AH24N2: akat znam kogoś kto pracuje w mleczarni której klientem jest pewna firma robiąca odżywki i "odpadem" tej współpracy jest ser żółty pełnotłusty (jeden z lepszych jaki jadłem swoją drogą) niestety tak go mało, że się wyprzedaje dookoła komina. Ale z resztą się zgadzam :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rafal-95PL: no kończy się szybciej bo nie ma sztucznych przerywników rodem z filmów na Polsacie (co 10 min reklama), walczą prawdziwe freaky, oni idą na siebie jak dziki w kasztany więc walka trwa max 1 rundę. W Fame zawodnicy zaczęli kalkulować, mają układane game plany itd. więc siłą rzeczy jeśli mają jakieś doświadczenie + podobne warunki fizyczne + nie będzie lucky puncha to spokojnie walka ciągnie się do 3 rundy.
@lukglo86: I co, to że FAME rozwija się i zawodnicy również, to jest źle? xD
Świetna interpretacja, naprawdę. A co ty myślisz, że jak te całę MMA-VIP zarobi więcej hajsu, to nie będzie brnęło w reklamy, współprace i reklamy? Nie ma przerywników bo to gówno, aż za głowe sie łapie, że ktoś może na to wydać 34 zł xdd To już FAME, który jest znany na całą Polskę kosztuje mniej, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NexaT: nie płacz, właśnie o to chodzi, że FAME idzie w zawodostwo. Jakby ludzie chcieli oglądać zawodowców to za darmo jest UFC. Ludzie chcą oglądać freaków, cepy jak z pod źabki. Myślę, że jesteś docelowym odbiorcą FAME, czyli Insta, tiktok itp, ja mam to w dupie i szczerze wolę bekę cisnąć z don vasyla feat Kwadrat Rutkowski niż słuchać darcia jakiegoś Żabsona
@lukglo86: ogladales chociaż ostatnie dwie gale fame? wiadomo, że poziom jest wyższy niż na jakimś mma-vip xD bo to już 11 gala, która cały czas sie rozrasta. duzo zawodników ma za sobą już kilka walk, wiec wiadomo że ich poziom jest wyższy, ale nadal połowa walk w fame wygląda tak ze wychodzą i walą sie na oślep. ty tylko mowisz przez pryzmat jakichs walk wieczoru, gdzie nazwiska są wieksze i przygotowania
@lukglo86: masz kartę walk i powiedz mi gdzie ci twoi zawodowcy. ja tu widzę aż jednego i garstkę która trenuje jakiś czas. ludzie nie chcą oglądać totalnych nonamów z vipa, dlatego to ma takie male zasięgi. Kasjusz Don Kasjo Życiński - Marcin Wrzosek
Adrian Polak Polański - Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - walka o pas
Krzysztof Radzikowski - Piotr Bestia Piechowiak
Mateusz Fit Lovers Janusz - Kacper Blonsky Błoński
Karolina Zusje Smogulecka