Wpis z mikrobloga

#tfnogf #redpill
#przegryw
Ja nie wiem, jak mozna tak pragnac kobiety jak niektorzy z was. Szlag mnie trafia jak czytam tu niektore posty. Przeciez nawet jak wejdziecie w zwiazek to na jakich zasadach? Potrzebującego, slabego faceta, ktory zrobi wszystko dla bliskosci dziewczyny. Kiedys myslalem, ze kobieta da mi szczescie, kiedys chcialem aby ktos zakochal sie we mnie i nie widzial nic poza mną... Wiecie jakie to jest uczucie jak ktos lata za wami a wy przez zachowanie tej drugiej strony z dnia na dzien, z wiadomosci na wiadomosc macie coraz bardziej dosc tej osoby. Jak mozna myslec, ze ktos drugi da wam szczescie? Nie jestes szczesliwy sam ze sobą i myslisz, ze jakas dupa da Tobie szczescie? Tak, ale na krótko, krocej niz sie wydaje. I jestes w tym zwiazku a potem laska ciebie, zostawi, zdradzi co dalej? Bez zbudowania pewnosci siebie zwiazki to zaproszenie do wykorzystywania przez innych.

moje zasady zyciowe

1. Mam cel, jest to muzyka, zainteresowania od sportu po biznes. Skupiam sie na sobie i jestem najwazniejszy.
2.Jestem egoistą. Tak kazdy jest egoistą. Chcesz miec fajny seks, myslisz o sobie, Szukasz dziewczyny, ktora ciebie dowartosciuje, moze chcesz sie poczuc, ze ktos ciebie chce. Dziewczyny tez chcą sie pochwalic chlopakiem, najlepiej by byl znany, kolezanki bedą zazdroscic, niektore szukaja beciaka, ktory wybuduje dom i beda mieszkac na dobrym poziomie. Mysla o sobie.
3.Nie chce to znajdzie sie inna.
4.Nigdy nie daj sie manipulowac seksem, nigdy.
5.To, ze jest ladna nie znaczy, ze bedzie fajna
6.Nie porownuj sie do innych. Zawsze do siebie z przyszlosci.
  • 4
@chadverstappen: Odpowiem ci cytując @MrSknerus
"Często przewijający się motyw na "przegrywowych" tagach to pisanie przez normików, że "hehe dziewczyna nie rozwiąże twoich problemów". Jasne, jeśli ktoś myśli, że przestanie być bezrobotny czy pracować w kołchozie bo znalazł loszke to wiadomo, że ma jakies problemy z intelektem ale nie sądze, żeby ktokolwiek tak uważał.
To chyba oczywiste, że posiadanie kogoś bliskiego jest wartością dodatnią w życiu? Mając wsparcie, oparcie, miłość, drugiego człowieka