Wpis z mikrobloga

Zakupilem PPV na gale Najmana. Dlaczego? Nie dlatego, ze go lubie, bo to idiota. Kupilem dlatego, ze MMA-VIP to ostatnia szansa na klimat Fame MMA 1-2 a nie 5 treningow dziennie i sportowa walka. Nawet cringe mi nie przeszkadza, poniewaz wiem, ze to show i patrze na to jak na idiotow robiacych show dla prostej rozrywki w piatkowy wieczor, ktora sie przydaje dla odpoczynku po tygodniu pracy. Wjedzie pizzunia i browarek i bedzie spoko. Kupowalem Fame 2-10 ale teraz to jednak za bardzo profesjonalne dla mnie. W dupie mam wrzoskow i borysow, jakbym chcial ich ogladac to bym KSW/UFC kupil. #mmavip #famemma
Distri_guy - Zakupilem PPV na gale Najmana. Dlaczego? Nie dlatego, ze go lubie, bo to...

źródło: comment_1635506665ElbgpX3P7ivnm7ytton0yR.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Distri_guy: ja bym kupił ale brzydzi mnie to że Najman miałby dostać te pieniadze osoba tak niegodna szacunku jakiegokolwiek. Ja bym kupił gdyby całość szła na tych ryskow
  • Odpowiedz
@Distri_guy: Kurde kupiłbym gdyby tam był ktokolwiek inny niż najmun. Już się nawet przymierzałem ale sobie przypomniałem jaki cyrk #!$%@?ł z Kasjo to tfu na tego peta. Specjalnie wykupiłem tą galę, żeby zobaczyć jak najmun dostaje oklep ze wszystkich stron a ten kiep sobie wymyślił "honorowe" wyjście z sytuacji. #!$%@? to miało być Hoolywood i bezradny Marcinek a tu taki wał. Kasjo ma słaby cios, to by go nie znokautował ale
  • Odpowiedz
@AH24N2: #!$%@? typie ja już nie pamiętam jak wygląda sklepik szkolnym bo jestem od ciebie starszy pewnie haha. Ale w sumie teraz to mam tak że żałuję że młodszy nie jestem
  • Odpowiedz
@ziko100: zaczynasz zdanie od słowa na k... wiec możesz mieć 50 lat a jednak po zachowaniu widać żeś prostak, który w szkolę rzucał kamieniami wiec mogłeś sklepiku nie widzieć.
  • Odpowiedz