Wpis z mikrobloga

@rraaddeekk: Raczej nie robili tego żeby było jak najefektywniej tylko żeby pracownik mógł szybciej wypłatę dostać. To były porządne firmy z wysoką kulturą pracowniczą (branża inżynieryjna i IT)
  • Odpowiedz
@Miszcz_Joda niektórzy ludzie lubią się pochwalić swoimi osiągnięciami. Dla każdego co innego jest ważnym osiągnięciem. Ja tam nie widzę nic złego w chwaleniu się. Może kogoś czyjąś sylwetka zmotywuje do ćwiczeń, zdjęcie pracy magisterskiej zmotywuje do nauki, a screen wypłaty do rozwoju zawodowego
  • Odpowiedz
Może kogoś czyjąś sylwetka zmotywuje do ćwiczeń, zdjęcie pracy magisterskiej zmotywuje do nauki, a screen wypłaty do rozwoju zawodowego


@Leithain: na pewno nie takie jest przeslanie tych zdjec :)
  • Odpowiedz
@Miszcz_Joda no mnie między innymi takie wrzutki zmotywowały do rzucenia budownictwa i pójścia w IT. Dzięki temu nie muszę na co dzień chodzić w gumiakach po budowie czy też siedzieć w biurze projektowym z AutoCADem 2007 w którym od 15 lat nie było żadnej innowacji
  • Odpowiedz
@alex-fortune: tak, a o co chodzi?

Być może zdziwienie powodowane jest brakiem jasnej definicji 'dobrego programisty' - z pewnością nie mówimy o 'seniorach' z korpo z 5 letnim expem, klepiących CRUDy dla banków.
  • Odpowiedz
@alex-fortune: w Polsce, pracując dla zagranicznych firm, oczywiście. Oczywiście, że Cię nie zaskoczę żadnym complexity, bo już tego nie robie :D Teraz robią to dla mnie ludzie, ale też nic odkrywczego, co jest nawet zrozumiałe, bo mało zarabiają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz