Wpis z mikrobloga

@Saper86: Na bieżni, nie wypadają mi z uszu bo gumki są bardzo dopasowane, a generalnie miałam z tym problem przy słuchawkach dousznych, ale nie dokanałowych, jednak jestem sobie w stanie wyobrazić, że jest to mocno indywidualne i po prostu trzeba przetestować na sobie.
@Saper86: Ja w nich jeżdżę na rowerze i super się sprawdzają. Mam tez wh-1000xm2 i bardzo dobrze się uzupełniają. W samolocie dużo bardziej bym polecił Sony natomiast w jakichś dojazdach do pracy czy co AirPodsy idealnie się sprawdzają
@Saper86: Używam ich od 3tygodni i jestem bardzo zadowolony. Co prawda audiofilem nie jestem, ale według mnie grają świetnie, a ANC robi robotę (tryb kontaktu też jest świetny).
@cr_7: ja swoje kupowałem w maju 2017r. Z bateriami miałem przygodę po prawie 2 latach użytkowania. Zrobiłem reseach w necie i okazało się, że mogę mieć wadę ukrytą.Powołałem się na rękojmie (imad). Dostałem nowe słuchawki i tak już jadę 3 rok z "nowymi". Za to wielki plus dla nich, bo potrafię biegać 2 godziny i słuchawki nadal ładnie trzymają. Natomiast przesiadłbym się na coś z ANC
@Saper86: oj warto, fajnie grają, oba te tryby kontaktu i ANC są super. Przy trybie kontaktu to prawie nie czuć i nie słychać że masz coś w uszach.
Tylko bierz z jakiegoś sklepu w którym są za 920 złotych, bez tego magsafe'a całego. Bo dawać za nie 1250 to trochę przesada
@Saper86: sam sie czaje i czytałem (bodajze na pepperze) ze wersja pro w Media Markt jest ze zwrotów z DE czesto, wiec tez czas aktywacji/gwarancji jest inny niz u innych sprzedawców. Może ktos to zweryfikuje, bo trochę się boje, a tam jest za zapis do klubu MM kod na 40zł, a cena u nich 919
@Saper86: Warto. Nie wypadaja tak, jak nie-pro i bardzo dobrze trzymaja sie w uchu podczas aktywnosci. No i super noise cancelling. Jedyne, co fajnego bylo w nie-pro to przewijanie i pauza kawalkow przez stukniecie w sluchawke. Tylko tego mi brakuje, bo musze sie czasem np. zatrzymac sie w trakcie jakiej aktywnosci, zeby sie nie wywalic albo trzymac kierownice jedna reka, i zmieniac kawalki na watchu. W pro mozesz tylko zlapac na
@Saper86: już pewnie zobaczyłeś, ale masz w opakowaniu 3 rodzaje gumek, więc możesz wybrać odpowiednie do twoich uszu i nigdy nie powinny wypadać podczas biegania
@Saper86 Kupiłem będąc sceptykiem ale jestem bardzo zadowolony, dźwięk mega, bateria spoko, fajnie działają z kilkoma sprzętami od Apple (telefon, komputer) - zalety ekosystemu. Brakuje mi w nich jedynie regulacji głośności przez gest - trzeba po angielsku mówić do Siri