Wpis z mikrobloga

@ravau: no niestety, takie są realia. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie jest to wina pracowników niskiego szczebla (okienkowych i listonoszy) a ukochanej góry. To oni inwestują w beznadziejnie towary i narzucają abstrakcyjne plany sprzedażowe, przez poczta wyglada jak cyrk bo sam pracownik już nie wie na czym ma się skupić. Podobnie jest z kolejkami (pomijam fakt, ze część wysluzonych Pań nie nadaje sie do tej pracy), czynne jest
Moj pracodawca w poprzednie święta wysłał mi voucher podarunkowy pocztą polska, do dzisaj go nie widzialem, ale oczywiście status dostarczono i poczta umywa ręce.
@ravau: Od tego tygodnia zauważyłem, że na allegro nie ma już dostawy za free do paczkomatu, tylko przenieśli się na pp. Nie wiem czy to na stałe, czy jakieś problemy, także uważaj bo może być gorzej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ravau: to jest efekt tego jak liberałowie się dobrali do tego, że poczta ma na siebie zarabiać więc zrobiono z placówki służącej wymianie informacji i ważnych pism, stragan, #!$%@? stragan.

@ReeceWithouterpoon: oj ci liberałowie cholerni, kto by pomyślał że dostawca przesyłek i listów ma zarabiać, może jeszcze ma na giełdę wchodzić i być jedną z największych spółek w kraju?
oh wait
@ravau: tak to jest. czekałem ostatnio na ważne pismo z sądu i mimo, że byłem w domu listonosz zostawił awizo co później poskutkowało 30 minutami czekania w kolejce na odbiór korespondencji oczywiście następnego dnia.
@ravau: Pewnie cie zaskoczę, ale jak nie było paczkomatów było jeszcze gorzej, nie wspominając o tym, że kiedyś nie było nawet kurierów. A same kioski na poczcie od dziesiątek lat wyglądają podobnie ¯\_(ツ)_/¯ urząd do zaorania i postawienia na nowo