Wpis z mikrobloga

@cheeseandonion: kurna grałem w rally dosyć długo i podziwiam każdego kierowcę rajdowego. w WRC trzeba mieć nieprawdopodobny refleks, jaja z tytanu i chory łeb xD. Pamiętam te radość jak wszedłem do top 50 chyba na Monte Carlo xD. Potrzebowałem kasy, sprzedałem dfgt i już z 4 lata nie jeżdżę. Wróciłbym ale na konsoli z kokpitem... Może zrobię sobie taki pokój do gry połączony z siłownia za parę lat ( ͡°
@vlodek2532 nikt tu nie stał skrajnie niebezpieczne, chyba nigdy nie byłeś fizycznie na takim rajdzie i nie masz pojęcia o czym mówisz, miejsce nierówne miejscu, to się widzi i wie dopiero po czasie
@Hubertosik tu cię zdziwię ale za małolata pracowałem obsłudze takich rajdów 3 lata z rzędu, wiązałem taśmy między drzewami i stawiałem znaki na drodze jak się obaliły. Ogółem wytyczna jest by kibice nie stali na łukach a na prostych jak już (może coś się zmieniło bo ja to robiłem latach 2005-2008 chyba).

Z resztą z kalendarza zniknęła już nie jedna impreza z powodu kibiców m.in. rajd Polski po 2017.
@vlodek2532 sorry, ale safeciarz po jakims tam pseudo szkoleniu trwającym dzień albo dwa ma marne pojęcie o tym co się dzieje. Więc nie robi to na mnie wrażenia. Wcale nie chodzi o to, żeby stać na prostych. Jest coś takiego jak plan zabezpieczenia tworzony przez kierownika zabezpieczenia, w oparciu o to pracują safeciarze, w oparciu o to delegaci sprawdzają trasę przed rajdem. Aktualnie dosyć rzadko kibice stoją w naprawdę niebezpiecznych miejscach.
@vlodek2532 Rajd Polski znikł z WRC, nie w ogóle. Bardziej poszło o kasę, a nie o zabezpieczenie, na innych rajdach WRC nie jest ono wcale lepsze od tego w Polsce. To było tylko takie gadanie pod publiczkę.
@Hubertosik: Też tak myślę. Z resztą byłem na RP w 2017 i pamiętam jak ludzie naprawdę się słuchali safeciarzy, a i tak non stop w radiu były komunikaty o tym, że kolejny OES jest zagrożony. W 2016 w ogóle nie przypominam sobie takich komunikatów, a ludzie zachowywali się jak zawsze.

Ktoś chciał żeby Mikołajki wyleciały z kalendarza, to i powód się znalazł.
@cheeseandonion: wrc najlepsze. Top kierowcy bez podziału na kategorie. Na żywo robi ogromne wrażenie jak oni zapieprzają. I najlepsze, że przejadą tacy 25km oesowych i pierwsza trójka ma różnicę od siebie nie więcej niz sekunda. Mega, ale to mega wyśrubowany poziom.
Na #!$%@? tak drą te mordy, jeszcze to „bababa”, w ogóle auta nie słychać :(


@chianski: #!$%@? sam bym tak darł morde jakby obek mnie taki samochód tak zajebiście wszedł w zakręt czy jakiś 110 km/h na oko.

Zazdroszcze im