Wpis z mikrobloga

Moja rodzina:
- matka alkoholiczka
- ojciec dobry człowiek, ale z depresją i po próbie samobójczej
- wujek kryminalistka, 8 lat w więzieniu za podwójne pobicie
- ciotka karynka całe życie żyła z socjalu i wyciągała takie profity o których przeciętny polak nie wiedział, że istnieją typu paczki na święta od państwa i dżemy z logien unii europejskiej
- dziadek mojej matki alkoholik, pewnego razu stracił przytomność i prawie zszedł, od tego czasu ześwirował i chodzi ciągle to samo gada
- wujek nr2 alkoholik, wziął sobie na utrzymanie matke z dzieckiem, zrobili razem jeszcze jedno dziecko i ta wyruchała go bez mydła i zostawiła dla kolejnego
- kuzyn, dziecko wujka nr2 w sumie to najnormalniejszy z nich wszystkich bo jedyne co zrobił to stwierdził w wieku 16 lat, że jednak czuje się kobietą i zmienił płeć
- wujek nr 3, prekursor neetowania w PL, ma z 45 lat i przepracował w całym życiu może ze 2 lata. Całą dorosłość neetował na utrzymaniu rodziców i jak mój ojciec zapytał się go co zrobi jak rodzice umrą to powiedział, że on też wtedy umrze. xD Dziadkowie pomarli i głos o nim zaginął podobno moja ciotka widuje go czasem na mieście i mówi, że wygląda jak menel i jest potencjalnie bezdomny.
- dziadek nr 2 alkoholik i po jego śmierci dowiedziałem sie, że #!$%@?ł swoją żone

Dream team.

#przegryw
  • 88
wujek nr 3, prekursor neetowania w PL, ma z 45 lat i przepracował w całym życiu może ze 2 lata. Całą dorosłość neetował na utrzymaniu rodziców i jak mój ojciec zapytał się go co zrobi jak rodzice umrą to powiedział, że on też wtedy umrze. xD Dziadkowie pomarli i głos o nim zaginął podobno moja ciotka widuje go czasem na mieście i mówi, że wygląda jak menel i jest potencjalnie bezdomny


@
@chlopak_z_blokow: Ile masz lat? Masz jakaś pracę? Miasto/ miasteczko/ wieś?
Generalnie w takich przypadkach to jeżeli będzie okazja jeżeli pojawia się jakikolwiek dochód sensowny - wynajęcie pokoju gdzieś albo malutkiego mieszkania. Odciąć się przynajmniej od tej chorej codzienności. Paradoksalnie najgorzej by było jakbyś mieszkał w dużym mieście - wtedy nawet na najem cię z pensji nie stać.