Wpis z mikrobloga

@PyraPrzeznaczenia PYRA JA NAPISAŁEM TWS
to dokonałowe bez żadnego kabelka niczego
może gadam głupoty bo mam duże uszy i mi nie przeszkadzały jakoś bardzo a innym może tak ale raczej nie bo baba moja potrafiła spać w nich
  • Odpowiedz
  • 0
@vieniasn babe ma za moje podatki no nie moge

A w tych tws to ta część niedouszna w którą stronę ma być? Bo jest ten dzyndzel do ucha i jest ta większa narośl. To ta narośl w którą stronę?
  • Odpowiedz
  • 0
@vieniasn to teraz fobia dotycząca tego, że kabel od słuchawek owinie się wokół mojej szyi i mnie udusi będzie mogła zamienić się w fobię "połknęłam słuchawkę przez sen"

Na razie mam takie kabelkowe działające, ale w przyszłości rozważę jakieś takie. Bo ja myślałam, że te wszystkie bez kabla co się wsadza w ucho to jeszcze mają taki plastik w dół. Chyba te arpodsy tak mają, jakby nosić papierosa przy uchu.
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia nie mają wszystkie i cenowo już jest dobrze bo ja płaciłem za moje okolice 60zł ale je zwróciłem bo zasięg mnie nie zadowalał na zewnątrz działały źle ale Xiaomi miałem wcześniej to działały dobrze
ogólnie to wyleczyłem się z tws i wolę mieć kabelek ale nie do telefonu tylko łączący obie słuchawki
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: czy są TWS na tyle małe by się chowały głęboko w uchu by nie przeszkadzały to nie wiem. Z przewodowych wygodne do spania są vivo xe800 ale nie mam pojęcia czy dalej są na rynku. Generalnie słuchawki gdzie kabel idzie za uchem mogą być dobrym wyborem, mi na przykład dobrze się leżało z mee m6 pro.
  • Odpowiedz