Wpis z mikrobloga

#!$%@? ale ten Top Model to jest festiwal oskarkowo-julkowego #!$%@? to aż buczy.
Czasem niestety mam nieprzyjemność zerkać na ten chłam (różowa ogląda) i zazwyczaj nie umiem wytrzymać 5 minut i idę do innego pokoju, bo po prostu nie da się tego oglądać. Kicz, fałsz, hipokryzja i tandeta jaka z tego syfu się wylewa jest nie do wytrzymania. A jednak każdy odcinek na Twitterze trenduje, a sezonów już nasrali 10, czyli się sprzedaje jak ja #!$%@?.
No zlitujcie się. Ja nie wiem, nie chce wychodzić na jakiegoś ignoranta, ale jak dla mnie to to jest poniżej jakiejkolwiek produkcji TVP, Indii, Kenii czegokolwiek. #!$%@? kraina grzybów to wyższy poziom niż to.

Już sam koncept. Modeling. O #!$%@? patrzcie stoje i umiem orbić minę po której wyglądam jakby odłączyli mi mózg. No dosłownie. Tępo wpatrzone roszklawione oczy i lekko otwarte usta. A Ci prowadzący dostają jakichś spazmów, o boże o #!$%@? wyglądasz jak petarda w słońcu mauritiusu szukająca natchnienia w tafli szczyn na plaży. GŁEMBOKIE ZDJENCIA #!$%@?

Następny punkt. Obsada. Nosz #!$%@? banda Oskarków i Julek. Tylko tyle i aż tyle. Ale wiecie co mnie w tym #!$%@? najbardziej? Te ich podejścia. Każdy jest #!$%@? piękny, każdy jest wspaniały, jest tak miło i super, wszyscy się przyjaźnimy. Oczywix każdy tam ma kupe kompleksów, jedna babka więcej bo LGBT ale o tym za chwile, choć nie za wiele bo i tak wiadomo o co chodzi. Ten ma smutną historie, ta ma taki kompleks. No #!$%@? piękny oskariat, bananowe życie, dostają się do TV i najwięcej to tam tych historii, kompleksów. Ale #!$%@? weź im pokaż, że będą nie wiem jeździć na rolkach w tych ciuchach, lub ,,pozować" (XDDD) w beczce na ogórki, to nagle ooaaaaeeee woooooo łaaaaaaał hihihi. Nie no #!$%@? są albo w #!$%@? sztuczni pod kamerę, albo upośledzeni. Najlepsze i tak było jak jedna karyna powiedziała że gościowi z domu dziecka #!$%@? z mordy. OMG JAK MOGŁAŚ TAK POWIEDZIEĆ I TO BYŁO NIEFAJNE. Co tu dużo gadać, gość ma szczęście że wygląda jak wygląda to przynajmniej go bronili, wiadomo jakby to wyglądało, gdyby wyglądał mniej chadowo. ALE PRZECIEŻ PATRZCIE OTO EWA FARNA I BODY POSITIVE #!$%@? NIE?

Kolejna rzecz z której zawsze kisne, to te wstawki robione stricte pod zasięgi. CZESŁAW GÓWNO - ŚWIATOWEJ SŁAWY INFLUENCER, PROJEKTANT, FOTOGRAF, MODEL, AKTOR I SZAMBIARZ. WSPÓŁPRACOWAŁ Z TAKIMI MARKAMI JAK PRADA, FOXY I OSRAM, ORAZ SZEŚCIOKROTNIE ZNAJDOWAŁ SIĘ NA OKŁADCE MAGAZYNU AGROMARKET ORAZ TO I OWO
Po każdej z tych wstawek zazwyczaj muszę googlować kto to #!$%@? jest i nie jestem jedyny, bo różowa nieraz też mimo, że jest bardziej ,,na czasie".

No i na koniec wiadomo. Mniejszości muszą być. W tym sezonie mamy mulatke, trans i lesbijke z tego co słyszałem. Pełen zestaw. Na pewno zasłużyli w 100% pośród tych iluśtam osób innych grup społecznych. NIE NO DOBRA W #!$%@? LECE PRZECIEŻ TU TYLKO O WYGLĄD CHODZI XD. I nie żeby nie było nie mam o to żadnego bólu dupy. Tylko po prostu nie oszukujmy się. Wyobraźcie sobie tylko tych producentów jak ich musiało skręcać i jakie #!$%@? w oczach się musiały pojawiać jak ich zobaczyli. Kopalnia złota. Ta babka co jest trans to w sumie nic więcej o niej nie wiem, może się nie skupiam, ale 90% contentu z nią jaki widziałem kręcił się wokół bycia trans. I jeszcze raz 0 bólu dupy o nią, życze jej i całej społeczności jak najlepiej, niech nawet i ten program wygra, ale za przeproszeniem ta osoba to chyba coś więcej niż płeć, a jakoś wiele więcej nie przedstawiają.

Nie wiem #!$%@? widziałem urywki 2 sezonów? Nie wiem nawet, ale mam wrażenie, że każdy jest kropka w kropke ten sam ale to aż tak, że ja nawet tych uczestników bym pomylił, czy czasem nie występują któryś sezon z rzędu. Ofc poza bardzo charakterystycznymi uczestnikami jak ten dominikanin co to odsiadywał wyrok za molestowanie i go #!$%@?, ale Julki na TT się #!$%@?ły, że przecież już odsiedział i trzeba mu dać szanse. W takich przypadkach jestem mocno po stronie przegrywów. Pamięta człowiek swoje korzenie nawet jeśli z przegrywu wyszedł.

Dobra chyba tyle. Starczy mojego wysrywu, różowa chyba skończyła oglądać na dziś mogę spokojnie wracać. Ogólnie #!$%@?ć ten program. IMO nie dość że jest po prostu kiczowaty i tępy, to wytwarza bardzo negatywny wpływ na młodzież nie mniejszy niż instagram w kwestiach wizerunkowych.

#topmodel #bekazpodludzi #gownowpis
  • 9
@ruda_stuleja: Amen. Też mógłbym się rozpisywać ale nie mam czasu. To pokazuje jak zepsute i upośledzone społeczeństwo niestety mamy skoro tyle ludzi to ogląda. Na szczęście to jest fala, ona przyszła i minie. W niemal każdym filmie jest podkreślanie wątków: czarnoskórych bądź lgbtq. Wrzuca się to na siłę byle by tylko było ale nic nie wnosi. Co do powyższego programu chyba nic nie trzeba dodawać. Po prostu jest to plastikowa śmierdząca
Nie wiem nawet, ale mam wrażenie, że każdy jest kropka w kropke ten sam


@ruda_stuleja: bo jest xD co sezon te same pomysły i sesje - naga, z robalami co sie ich boisz, na wysokości, pod wodą, krótkie filmiki, pozowanie z rodziną, sesja o recyklingu, tolerancji, hejcie, ktoś zapomina swojej książeczki na castingi do faszyn week, ustawiony finał z jakąś wpadką i cyk nowy sezon ,repeat
@sprzedalem-psa-chinczykom
Luzik różowa ogląda to typowo dla odmóżdżenia po robocie. Po to istnieje reality tv. Sam w sumie zacząłem pierwszy oglądać Kardashianki XD.
Tylko nawet one wydają się jakimś cudem bardziej intelektualnie rozwinięte i angażujące niż ten chłam. Choć może to tylko kwestia innego świata USA i na tym się człowiek skupia. Żeby nie było. Też dno tylko to akurat dnem ma być z założenia xD.
@Igauana
To było po 5 minut z kilku odcinków. Po prostu siedziałem obok i zerkałem jak leciało w tle. Zazwyczaj po właśnie 5-10 minutach brała mnie taka żenada że szedłem jednak do innego pokoju.