Wpis z mikrobloga

@Vadzior: ja mam 117 lvl, najwyższy lvl jaki udało mi się wbić samodzielnie i jestem z tego dumny, chociaż wiem, że ten lvl dzisiaj nic nie znaczy, a gram z dużymi przerwami jak mam ochotę po max 1-2 godziny dziennie
@FoxX21: Ja prawie 600 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale gram tym kapciem od 13 lat. Powoli, bez żadnego pg. Robie questy, bestiarkę, achievementy. Nie jestem w niczym najlepszy ale mimo wszystko dość wysoko. I lubię taki noobowski styl gry typu bicie jakieś wrl z sd na demonie. Na team hunta też wyskoczę ze dwa razy na miesiąc.
@Vadzior: no to bardzo duży masz lvl. Ja raz poszedłem z teamem na hunty na jakieś roshamuul czy coś takiego - jak zobaczyłem, te potwory, te ogromne ilości i potworów i expa powiedziałem dziękuję, wolę klasyczną Tibię i bicie klasycznych mobów. Od tamtej pory nie chodzę i nie mam zamiaru łazić po "nowych" expowiskach - wolę polecieć na jakieś GSy, Hero, DLe czy inne stare i klasyczne moby, a nie jakieś
@FoxX21: Ja tam kupiłem pacca na 10 dni i tylko robię trening, ale dziś #!$%@?łem, bo poszedłem nie na tą broń co trzeba. Wchodzisz, patrzysz axe training z 12 na 45 wbity, zamiast club o 3-4 levele wyżej. xD

Tak, wolę potrenować przez te 10 dni, zanim zabiorę się za eksplorowanie na facc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)