Wpis z mikrobloga

@swiety_spokoj: mam wrażenie, że to jakiś kolejny stulej ala neil struas ze swoją wersją "gry".


@Jestembogaty: To jest papiez redpilla i doskonale tlumaczy wielokrotnie dlaczego „the game” Styla nie dziala, esej „dream girls and children with dynamite” wyjasnia dlaczego nawet najlepszy pua i tak zostanie zniszczony przez kobiete bez redpilla. Redpill to nie PUA.
wiesz mnie się wydaje że blakpil to filozofia naturali:)


@solo_living_yolo: miales na mysli redpill pewnie. tak to prawda, to jest filozofia naturali przez nich nieuswiadomiona. redpill kaze pracowac nad soba ale nie obiecuje nikomu zlotych gor. nie kazdy moze, ale wycofanie i niepodjecie wyzwania to pojscie na latwizne.

a hipergamia to jeden z postulatów blakpila


@solo_living_yolo: hipergamia jest w redpillu tez. Koronny redpillowy argument za "fake it till you make
Sądzę że naturalne są świadomi oni poprostu nie starają się na siłę są poprostu sobą. I przy pomocy tego naturali dobierają sobie partnerki. A praca nad samym sobą zawsze daje wartość dodaną. Fakt genetyki nie przeskoczysz. Redpill nie przeczy blakpilowi bo jest oparty na tym samym fundamencie:)
@fiir: @solo_living_yolo: nigdy nie zrozumiem tego srania się o blackpill i redpill. Obie te pigułki bardzo wiele pokazują jeśli chodzi o naturę kobiet. Redpill uderza bardziej od strony ekonomicznej i prawnej, a blackpill bardziej od strony ewolucyjnej. Rollo Tomassi propaguje w obu tych kierunkach i nie zamyka się na jakieś pigułki. Ja obejrzałem wykład i byłem pod mega wrażeniem, jak prosto i przejrzyście przedstawił hipergamię w oparciu o cykl menstruacyjny.
@swiety_spokoj: jedyne o co mam za złe puasom że wiedza i zachowania zostały upublicznione że sprzedali ją dla kasy i poklasku. Wiedza o naturze kobiet jest jak broń. Sama w sobie nie krzywdzi ale to człowiek decyduje jak jej użyje. A to co zrobili puasi to krzywdzenie kobiet.