Wpis z mikrobloga

Już nic mi się #!$%@? nie chce. Drugi miesiąc szkoły i już mam dużo zaległości. I nawet nie chce mi się zrobić prostych zadań i mieć spokój tylko od razu po szkole idę spać i śpię do następnego dnia. I tak wegetuje od roku. Już lepiej byłoby nie istnieć bo to już #!$%@? przytłacza i męczy świadomość bycia #!$%@?.

Dodatkowo pisałem z dziewczyną i mnie zablokowała po tygodniu pisania. Raz rozmawialiśmy i było bardzo niezręcznie. Nawet ją #!$%@? rozumiem. Ma bogatego oskarka to nie chce go stracić bo kto jej będzie sponsorował wszystko. Jedyne w czym mógłbym być od niego lepszy to charakter i zainteresowania. Ale nie mam dynamiczności więc to nie ma znaczenia. Teraz tylko muszę ją wyrzucić i zapomnieć. Ale wsiada na tym samym przystanku i trudno będzie przestać myśleć. Już nigdy więcej różnych pasków i tych fałszywych istot.

Dobranoc Koliedzy (,)

#przegryw #blackpill #depresja #feels #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #samobjstwo ##!$%@? #neet
DrzewiastyDekuLink - Już nic mi się #!$%@? nie chce. Drugi miesiąc szkoły i już mam d...

źródło: comment_1635385816B1Vt3RM3fcaeipt8ittCA3.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Drzewiasty_Deku_Link: Zwykła depresja lub znużenie życiem... Nie dziwię Ci się bo takie czasy nastały i gówniana szkoła która tylko ludzi otępia zamiast rozwijać ich kreatywność...
I to co piszesz z dziewczyną u mnie w pracy jest podobna sytuacja. Dziewczyna ma oskarka, spaślaka otępiałego umysłowo ale go nie rzuci bo jest bogatych rodziców i ma trzy samochody... Także widać że nie raz już by go rzuciła i zaciska zęby bo pustaczka księżna
  • Odpowiedz
@Fucktyczniee
Naprawdę dzięki że pytasz, ale szczerze nie mam pojęcia.
Napisała że ma chłopaka, ale w tym wieku to nic nie znaczy bo to cały czas się zmienia.
Pisałem z nią trochę i sztywno mi to wychodziło.
Po kilku dniach dosiadłem się do niej w busie. I teraz najlepsze.
Kolega próbował mi pomóc zacząć rozmowę ale przez 20 minut drogi powiedziałem tylko hej. Dopiero kiedy kolega wysiadał powiedział że mam to zrobić
  • Odpowiedz
@Drzewiasty_Deku_Link: E tam, nie rezygnuj z relacji z dziewczynami tylko dlatego że raz Ci nie wyszło. Nie wiem ile masz lat, ale piszesz dojrzale i racjonalnie, więc na pewno uda Ci się znaleźć dziewczynę prędzej czy później. Sam byłem cichym i nieśmiałym nastolatkiem, który w komunikacji miejskiej zawsze przerabiał w głowie różne scenariusze widząc takie słodkie, młode, szare myszki i zawsze byłem zbyt cienki żeby zagadać. Teraz mam 23 lata i
  • Odpowiedz