Wpis z mikrobloga

Zawsze mam beke z wielkich znawców mody co to myślą:

"Ubiorę sobie Suprema i Vapormaxy xD mój fit jest warty gruby tysionc złotych, a wy co biedaki? Nie stać Was? xD"

"Hurr, durr nie znasz się, ta bluzka z logo Croppa jest
warta tych 300 złotych!" - Co tam, że u Chińczyka na boku kupisz z tej samej fabryki bluzke za 20 zeta xD

Najlepsze, że uważacie się za nie wiadomo kogo, a tak naprawdę jesteście nikim. Geniusze tego świata ubierają się skromnie i trzymają się pewnych schematów, np. taki Steve Jobs czy Mark Zuckerberg, są genialnymi przykładami. Zwykła szara bluzka za 10$, pewnie z lokalnego Walmartu, jakieś fajne jeansy, nawet nie Levisy, dobra u nich to są normalne spodnie za 50$, trampki za kolejne 40$ i mamy skromny, elegancki outfit za 100$. Pokazujący, że ludzie z iq >120 jednak wiedzą, że firmy stritłerowe żerują na przygłupach przepłacających za marke, za WIELKIE logo na koszulce xD


Ubieraj się wygodnie, a nie modnie.
Pobierz Tratak - Zawsze mam beke z wielkich znawców mody co to myślą:

"Ubiorę sobie Suprema ...
źródło: comment_1635352960jdrqj0atwc6tU7hTA9QOEh.jpg
  • 15
@Tratak: Co cie interesuje jak kto inny się ubiera? I chyba Cropp nie uchodzi za streetwear, tylko normalny sklep z ubraniami "dla młodych". Jak ktoś uznaje ubieranie się w koszulkę za 1k za jakiś high-life to tylko się uśmiechnąć i to zignorować, ewentualnie wykorzystać.
@panborsuk: końcówka rękawów i dekolt jest charakterystyczny, ogólnie to jest jedna z ulubionych marek wysokopostawionych osób z doliny krzemowej. We Włoszech odbywają się jakieś audiencje filozoficzne tej firmy, nawet Jeff Bezos się tam pojawiał jak i założyciel Twittera. Putin chyba też jest fanem bo na wspólnej siłowni z Miedwiediewem (jest filmik na yt) był ubrany w komplet ich ciuchów do ćwiczeń za chyba 11 tysięcy dolarów.

Tak jak dla nas to
@Oastry: nigdy nie lubiłem typowego streetwearu, ale od ostatniego czasu całkowicie odszedłem od tych stylów, ale to nie znaczy, że pójdę do pierwszego lepszego sklepu czy lumpeksu, bo za naprawdę dobrą jakość trzeba zapłacić. Np. ostatnio znalazłem markę, raczej nieznaną wsród streetwearowców, gdzie koszulki kosztują €90. Trzeba się nauczyć odróżniać ekskluzywne marki gdzie płaci się za jakość, od najbardziej znanych marek gdzie płaci się za logo i jeszcze nosząc to jest