Wpis z mikrobloga

Mój żenadometr wystrzelił ponad skalę przy rodzinnym stole Kaśki. Matka "100 pytań do", przy czym każde kolejne pytanie coraz głupsze, gorzej sformułowane i powtarzające się raz po raz, ojciec cichy, bez prawa głosu, zdominowany i jedynie przytakujący żonie, a Kaśka przeżuwająca obiad i migająca się od jasnych odpowiedzi. Za wcześnie, żeby poznać dobre strony Pawła, za wcześnie, żeby poznać złe, za wcześnie, żeby wiedzieli, co komu nie pasuje. Może się mylę, ale gdyby zamknięto mnie na 5 dni w górskiej chatce z jakimś facetem, wiedziałabym wszystko, a już najbardziej to, co mi w nim przeszkadza XD
Wygląda na to, że ta seria ma pięciu pozytywnych bohaterów oraz Kaśkę, która #!$%@? wszystkich po równo XD
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 15
@Squirell_: Problem w tym, że wytwarza wokół siebie robolski klimat i nie sprawia wrażenia ciekawej osoby, a samo to, że jest poczciwy, jak się tu go określa, nie każdemu wystarcza, co szczególnie wykopkowicze powinni zrozumieć.

Niezależnie od tego Kaśka absolutnie nie ma prawa odnosić się do niego tak jak się odnosi.
Jest to po prostu karygodne. Przy tym tekstach o miejscu zamieszkania Pawła stwierdziłam, że rodzice ją hodowali zamiast wychowywać.
@Squirell_: a to nie ta celebriti psycholożką gadała jak nakręcona w pierwszym odcinku, że kaska to jej ulubienica, że energiczna, że wygadana, że pogodna? To pewnie była jej para. Mosak, jako, że ma awersję do kobiet, normalnych kobiet, pokarał Julkę Tomkiem. Natomiast jedyna normalna para to pewnie sprawka tego antropologa.
@Igauana: pierwsze słyszę, że każde z ekspertow ma "swoją" parę za ktorej dobranie odpowiadają. Takie info byloby nawet ciekawe pod wzgledem "show" i elementu rywalizacji miedzy nimi więc jesli by tak bylo, to juz dawno zostaloby to ujawnione