Wpis z mikrobloga

@Barto_ w jakim sensie się użalam? Wpisy robie dla atencji ( szok i niedowierzanie. Co nie? xD ) bo w sumie i tak nic ciekawszego do roboty nie mam, a czas leci jak #!$%@?. No i jest zajebiście, mi się to podoba, jak komuś to nie pasuje to nie mój problem, niech mnie da na czarno, nie dla niego to robie. Dla siebie, bo i tak bym to robił, a się okazuje, że są ludzie którym to nie przeszkasldza, a nawet są moimi fanami xD i uwierz mi nie wszystko wrzucam na wykop, niektóre rzeczy przechodzą bez żadnej wzmianki na wykopem( czego o sąsiadach nie można powiedzieć, pewnie wszyscy w okolicy wiedzą że u Wojtka się działo) Przykładowo jakiś czas temu zrobiłem tak grubą imprezę jednoosobowa, że była muzyka, światła lasery, alkohol, narkotyki, #!$%@? wszystko było, nawet patalizstor brał w tym udział ponad jeden dzień (nie zadawaj pytań czemu xD) do momentu aż się nie "zepsuł". Mało nie brakowało a bym się połamał, prawie wyleciałem przez okno razem z szybą xD, na lodówce też siedziałem. Potykając się prawie #!$%@?łem głową o sufit xD I co? Do teraz ani jednej wzmianki o tym na wykopie, żadnego zdjęcia, po prostu nic, cisza. Wykop nie jest gotowy ( I chyba nigdy nie bedzie gotowy) na akcje jakie się #!$%@?ą w tym domu. A powtarzam, mieszkam sam i to są jednoosobowe imprezy, oprócz mnie nikt inny w tym nie bierze udziału xD
#przegryw
Zdjęcie paralizatora po imprezie:
Nwojtek - @Barto_ w jakim sensie się użalam? Wpisy robie dla atencji ( szok i niedowi...

źródło: comment_1635286383l9wQIIooGpTeVwl1OgX2BI.jpg

Pobierz
  • 5