Wpis z mikrobloga

Moja różowa dostała dzisiaj w pracy wybór - albo się zaszczepi albo nie ma po co przychodzić do pracy.
Nie myślałem dwa lata temu, robiąc podś#!$%@? z Chin, że to tak daleko zajdzie. Porażka.

#koronawirus #szczepienia
  • 42
  • Odpowiedz
@gupio: Na gębę nie na gębę ale powód do zwolnienia znajdą zawsze (jeśli się nie zaszczepi), więc to walka z wiatrakami jest w tym momencie...
  • Odpowiedz
@dendii: niech to zgłasza gdzie tylko się da, a jeśli się zamierza zwolnić to niech narobi jak najwięcej smrodu. Takie patologie należy tępić już w zarodku.
  • Odpowiedz
@dendii: Pisz do nich: https://polskajestjedna.com.pl/ Niech różowa nagra przynajmniej rozmowę, w której na nią naciskają, że ma się zaszczepić, i niech się absolutnie nie ugina. Mając taką nagraną rozmowę, może mieć później podkładkę w sądzie, że zwolnili ją z tego powodu, nawet jeśli znajdą sobie jakiś "inny powód".
  • Odpowiedz
@RoHunter: tak szczerze to nie wstyd ci jakim zawistnym człowiekiem jesteś? Zamist pomagać innym w ramach rozrywki wyszukujesz cudze cierpienia, trochę to jest smutne. Wesołe musisz mieć życie.
  • Odpowiedz
@dendii: Ja bym to olał i czekał. Jak jest na uop i ją zwolnią to łatwa droga do odszkodowania stoi otworem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz