Wpis z mikrobloga

Nigdy nic nie udostepniam na FB ale postanowiłem udostepnić 1 materiał, który nie jest w żaden sposób zmanipulowany ale jest po prostu wycinkiem z programu "Gość wydarzeń" na Polsat News.

Niestety Facebook skutecznie szerzy cenzure. Covidianie nadal nie wierzą, że jest blokada na informacje inne niż "Szczepionka jest zajebista bulwo".

#koronawirus #bekazcovidian #szczepienia #covid19
Pobierz Bigbluee - Nigdy nic nie udostepniam na FB ale postanowiłem udostepnić 1 materiał, kt...
źródło: comment_1635232707UYmdtnnmgqmQKcWSQI3rIU.jpg
  • 13
@Bigbluee: @Krupier: XD WIELKI SPISEG XD

"Profesor Kuna wskazał, że szczepienia przeciw COVID-19 nie chronią przed zakażeniem. 

- Pomyliliśmy się wszyscy. Szczepienie przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 nie chroni przed ponownym zakażeniem, natomiast chroni przed rozwojem niewydolności oddechowej, zapaleniem płuc i zgonem - powiedział. 

Lekarz wyjaśnił, że osoby zaszczepione również mogą przenosić koronawirusa, ale ich "zakaźność" jest mniejsza o około 50 procent. Dodał, że każda osoba zakażona - zaszczepiona, czy nie -
@Bigbluee:
2005: założę sobie swoje forum phpBB by Przemo i będę tam wrzucał co chcę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2021: chlip chlip gigakorporacje nastawione na zysk blokują mi moje linki a kalendarz pokazuje rok 1986
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bigbluee: cały BigTech to obecnie orwellowskie Ministerstwo Prawdy. To przynajmniej widzisz, że ci zablokowali wpis. Często w ogóle jest tak, że wchodzi niemy shadow ban. Postujesz, widzisz swojego posta ale nikt go nie lajkuje ani nie komentuje, gdyż tylko Ty go widzisz. Tak jest bardzo często z komentarzami na YouTube i idzie naprawdę daleko. Spróbuj napisać na YouTube komentarz zawierający "honk honk", a potem wejdź pod ten sam film z nowej
@Bigbluee: cały BigTech to obecnie orwellowskie Ministerstwo Prawdy. To przynajmniej widzisz, że ci zablokowali wpis. Często w ogóle jest tak, że wchodzi niemy shadow ban. Postujesz, widzisz swojego posta ale nikt go nie lajkuje ani nie komentuje, gdyż tylko Ty go widzisz. Tak jest bardzo często z komentarzami na YouTube i idzie naprawdę daleko. Spróbuj napisać na YouTube komentarz zawierający "honk honk", a potem wejdź pod ten sam film z nowej
@Bigbluee: zgadza się wszystko co napisałeś. Jedynie muszę dodać, że przed pandemią już niemało było cenzury, szczególnie sprzecznych z idelogią tzw. "woke", czyli głównie dotyczących dżenderu i rasy ale w tak zdupy przyjęty, sekciarski sposób.
Np. piszesz, że tylko biali mogą być rasistami: koszernie, nikt się nie czepia. Piszesz #killallmen, spoko luzik. Piszesz, że partytety są dla kobiet umniejszające ich kompetecjom albo że tzw. "anty-rasizm" i nawoływanie (przez lewaków!) do
szpongiel - @Bigbluee: zgadza się wszystko co napisałeś. Jedynie muszę dodać, że prze...
Np. piszesz, że tylko biali mogą być rasistami: koszernie, nikt się nie czepia. Piszesz #killallmen, spoko luzik. Pytasz czemu niby mają być partytety dla kobiet albo, że systemowy rasizm to wyolbrzymienie - cyk, treść usunięta za naruszenie regulaminu.


@szpongiel: To było typowe raczkujące lewactwo. Generalnie lewaki robiły z siebie pośmiewisko ale niestety właśnie taki FB szedł im z pomoca. Teraz zaszło to tak daleko że oglądasz Netflixa i zawsze muszą
@Bigbluee: to lewacto raczkowało jakoś na poczatku 2000, a już wtedy mieli silne ekipy w ośrodkach akademickich - głównie w USA. Ludzie ze spranymi beretami w tch miejscach, które miały kształcić, a indoktrynowały, poszli od tego czasu do jako edukatorzy do szkół dla dzieci, do pracy we wszelkich korporacjach (głównie HR, więc filtrują całą resztę przyjmowanych pracowników pod kątem zgodności ideologicznej), właśnie do ośrodków kulturotwórczych (m.in. Hollywood i Netflix). Do korpo