Wpis z mikrobloga

#krakow #kiciochpyta
Sa w Krakowie na dworcu lub w okolicy platne schowki na bagaz? Jesli tak to jest ich na tyle duzo ze moge jechac ze spokojna glowa, ze napewno bedzie jakas skrytka wolna?
Pytam, bo chcialem pojechac tam pociagiem, ale jesli jest ich niedobór/brak to wole pojechac autem i wydac 100zl na parking miejski.
  • 6
@Ufoludo: Są w głównym hallu obok tablic informacyjnych. Pewnie zależy kiedy chcesz jechać. Ostatnio wszędzie tabuny ludzi i jak kilka tygodni temu w niedzielę byłem we Wrocławiu to znalezienie pustego schowka graniczyło z cudem. W tygodniu dużo łatwiej, bo mniejszy ruch.
  • 1
@daftie123: jestes ograniczony, prawda?xD
Sprawdzałem google, wyskakuja #!$%@? nieaktualizowane od 3/4 lat, wiec te firmy moga nawet juz nie istniec. Pozatym nie odpowiadaja na pytanie jakie jest oblozenie tych schowkow.
Od tego jest wykop typie xD
  • 0
@Poldi7777: dzieki ziom. Jade tam 11-14 listopada. Bagaz musze schowac ostatniego dnia (niedziela), wiec z tego co piszesz moze byc lipa.
Bylem miesiac temu w Pradze i bylo multum schowkow od roznych firm, zero problemu z dostepnoscia miejsca. Ale u nas takie rzeczy sa jednak mniej popularne :/
@Ufoludo schowki są w budynku dworca MDA, są również w budynku Galerii Krakowskiej przy wejsciach na perony jak i również jest przechowalnia bagażu przy wejsciu na dworzec od strony GK obok apteki. Wszystko masz praktycznie obok siebie, myślę ze cos znajdziesz.