Wpis z mikrobloga

chcą linczować bonusa za to ze pod wpływem emocji ujawnił trochę niewygodnych faktów ze niby karetka była ale wsumie mogłoby jej nie byc :) Wydaje mi sie ze Ptys wytrzeźwiał bo dzien wczesnej gadał ze popełniali bład ze stołem ze za duzo KO było. Chwalił sie ze był pierwszy punchdown na którym sie mogł napic i odbyc after wiec miał #!$%@? w Walusia by był na afterze w tym czasie bonus przekazał informacje. Na meczu zuzlowym jak sa podejrzenia o urazy to karetka zawozi zawodnika na badania i mecz jest przerwany dlaczego oni mili by miec problem z przerwaniem gali ? Poza tym dlaczego wczesnij pisali ze musieli wezwać karetkę? i co teraz za pomoca prawników i ziomków z Youtube chca zlinczowac bonusa bo rozkrecił Małysza? To ja rozumie oni woleli by to przemilczeć aby takie wieści nie docierały do sponsorów.
#punchdown
źródło: comment_1635195991O9iBFPm5WMbmT3jR4ELcN2.jpg
  • 6
@AH24N2: Widzę bardzo trafny komentarz. Dokładnie to robią, pisałem już o tym pod postami ludzi, którzy łykają jak pelikany słowa człowieka, który jednego dnia wchodzi w dupę Bonusowi, że wszystko będzie, że sorka, a później, jeszcze słowo i Cię dojadą moi prawnicy ;)
@Fandolores: dokładnie, i widzę tu najmniejszą winę bonusa... w ogóle co to za rozważania kto jest winny bonus czy ptychu? bonus zachował się jak kumpel i działał pod wpływem emocji, i bardzo dobrze że powiedział to co powiedział bo rozkręciła się afera dzięki której organizatorzy przemyślą jak zminimalizować ryzyko na kolejnych galach.