Wpis z mikrobloga

Mam pytanie co do Binance. Gdy założyłem tam konto i czekałem na druga weryfikacje to była możliwość zamówić kartę jednak ostatecznie problem z adresem bo nie zweryfikowano, gdy zrobili weryfikacje to wchodzę w formularz zamówienia a tam od razu „Access denied”.

Mieszkam w UK i tam potwierdziłem adres. Czy Binance ma jakieś ograniczenia co do kart i wysyłki do UK?

#binance #kryptowaluty #uk
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FeyNiX: https://www.binance.com/en/support/faq/ed89f6797ae943ad87841e58591eb229

2. Which countries are eligible for a Binance Card?
Binance Card is available to Binance users living in the following countries:
Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Republic of Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Hungary, Iceland, Ireland, Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden.

Więc niestety Uk odpada. szkoda bo też mam tam rezydencję podatkową. Ale może
  • Odpowiedz
  • 0
@WhiskeyIHaze: tak, crypto.com dziala w UK, jak cos mam refa na $25

@FeyNiX: zamow sobie do PL. Ja jak zakladalem karte, podalem adres PL i karte mam,ale to bylo przed tym jak wycofali sie z transferow GBP

@tomeks85: Nie przejdzie bo teraz nawet podać adresu nie mogę a mam weryfikacje adresu zrobiona na UK bo tez już o tym myślałem.
  • Odpowiedz