Wpis z mikrobloga

@midcoastt: Dyplomatołek na prezydenta? Ktoś kto nie umie się zachować i jest drobnym cwaniaczkiem walącym na paliwie, niczym mietek na budowie? XD

Kilometrówka Sikorskiego: Jak marszałek Sejmu zamienił się w symbol cwaniactwa i obciachu


https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/841796,kilometrowka-sikorskiego-jak-marszalek-sejmu-zamienil-sie-w-symbol-cwaniactwa-i-obciachu.html

Polsko, proszę nie idź tą drogą, zasługujesz na lepszych rządzących.
źródło: comment_1635187625i73Y8dyAuAyHamN37gssfR.jpg
@midcoastt:

Po obejrzeniu tej rozmowy myślę, że Sikorski wygrałby z Dudą. I gdyby PO pozbyło się z pierwszych stron ludzi typu Budka, Nitras, sodnaze wyglądałyby lepiej

#polityka

@midcoastt: oczywiście, że by wygrał. Tylko PO to miękkie faje i bali się wystawić Radka, który by im pokazał kto rządzi...
@midcoastt: no właśnie mam mieszane uczucia - dla mnie zbyt naiwne myślenie ten Pan reprezentuje czasami i jak na zawodowego dyplomatę chyba ma za długi język czasami - spodziewałem, się więcej po tym wywiadzie
@midcoastt: Jako rasista, prawak i konserwa widziałbym 100x bardziej na stanowisku prezydenta, Sikorskiego niż Dudę. Wolałbym go też od większości prawicowych kandydatów bo gość się do tego obiektywnie patrząc po prostu nadaje, obyty na salonach światowych, ma jakąś charyzmę nikomu nie kłaniałby się bo zna doskonale angielski przypomina tego z House of Cards, taki zimny wyrachowany ma niby jakieś odchyły lewicowe ale myślę że to wszystko wyrachowana gra pod publiczkę tak
@midcoastt: Nie wygrałby. Sporo negatywnego elektoratu i bardzo łatwy cel dla pisowskiej propagandy dla której "fur Deutschland" to dowód na bycie zdrajcą narodu polskiego. Puściliby te nagrania z Kulczykiem i by było, że jak to tak o KOBIETACH, powtarzam KOBIETACH się tak wyrażać?! Chrum chrum kwii. Albo "tłusty łeb" kobiecie powiedział i ona PŁAKAŁA!!!!!! 10 lat koloni karnej o zaostrzonym rygorze dla takiego śmiecia xD
@tombeczka: idziesz do szkoły i chodzisz na lekcje i ustalałeś z nauczycielka że będzie Cię oceniała z przedmiotów które sie uczysz po czym ona Ci wystawia palę z rzucania patyka w drzewo bo źle rzucasz

Tak z czapy są decyzję komisji Europejskiej
@koral: Morawiecki klepnął wszystkie te ustalenia i przyjechał ogłosić pisowskiemu stadu, że zdobył miliardy z UE. Myślał, że razem ze swoimi chłoptasiami z zespołu #dworczykleaks - będzie kręcił Europę jak inteligent chłopa w sądzie. No, niestety. Nie wyszło mu. Pisowskie zakapiory wyprowadzają pieniądz do funduszy, żeby robić z nimi co dusza zapragnie, poza rozliczeniami z budżetu - czyli przewalać. Tak jak ten debil, który udawał prawnika i matce przelewał kasę funduszu
źródło: comment_1635344837Ptm2AMZ1FWqYPHJwbAEsuq.jpg