Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tylko się nie śmiejcie ze mnie..

Jak załatwić sobie L4 w sensie nie mam pojęcia jak to się odbywa.
Załóżmy, że budzę się jutro chory i co mam zrobić? Do przychodni nie pójdę bo są zamknięte na normalne wizyty. Zadzwonię do recepcji o 9 to mi powiedzą, że już nie ma miejsc na dziś. Na stronie wchodzę żeby umówić się na teleporadę w swojej przychodni - termin na 1 listopada.

Jak to się robi? Przez ten strach związany z załatwieniem tego nawet nie byłem na l4 od stycznia mimo, że chorowałem.

Boże jaki wstyd, chłop 26 lat nie umie do lekarza się umówić - a może po prostu służba zdrowia nie działa a to nie moja wina?

#pytanie #lekarze #praca #pracbaza #januszeks #medycyna #l4 #zwolnienie #ehh

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #617691e91cf2db000bbe31de
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: zakładając że to nie zarzutken:

nie wiem jak to jest z telefonami bo jeszcze nie sprawdzałem, ale jak dostałem zatrucia to po prostu zadzwoniłem do biura w robocie żeby zgłosić nieobecność i pojechałem do przychodni, rodzinny mnie przyjął, wypisał recepty i l4 i tyle. Trochę posiedziałem w kolejce bo przyszedłem bez uprzedniej rejestracji.
@AnonimoweMirkoWyznania: w mojej biedaprzychodni dzwoni się o 7:00 równo (wtedy już 30-40 os. czeka w kolejce, ale wisi się z 15 minut i jest XD) no i jak nagłe to telepor w ten sam dzień, tylko trzeba dobrze opisać pewne objawy (są dziwne wytyczne, nawalali na siłę niepoważnie każdemu teleporady, a od miesiąca prawie nie chcą dawać, tak czy siak tak to działa w wielu poradniach)
Lwlika: Idziesz do przychodni. Mówisz, że jesteś przeziębiony i chcesz się zapisać do lekarza. Jak nie jesteś zapisany w tej przychodni to musisz wypełnić druk (twoje podstawowe dane). Przychodnie da się zmieniac bodajże tylko 2 razy w roku. Zapisujesz się na wizytę i tyle. Jak Ci powiedzą, że nie ma miejsca to zapisujesz się na jutro. Jak mówią, że nie ma miejsca to pros o najbliższy termin bo nie możesz iść