Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem Riot powinien przez rok/dwa nie wydawać żadnych nowych postaci a zamiast tego skupić się na balansie i odświeżeniu już istniejących. Przecież dochodzimy już powoli do momentu gdy postacie "last gen" (Anivia, Jarvan, MF, Shaco. Teemo itd) wyglądają tragicznie przy postaciach "new gen". Drewniane animacje, braki w dialogach, słabe tekstury. Porównajcie takiego Morde z np Dariusem xD Darius ma chyba ze dwie klatki animacji w swoim R.

Z drugiej strony mamy postacie wydane nie tak dawno temu a już zupełnie zapomniane, znerfowane do dna jak Aurelion Sol czy Taliyah. Kindred z epickim lore który w grze jest owcą z chmuro wilkiem zadającym obrażenia godne pierdnięcia. Yuumi, postać z tak toksycznymi mechanikami że przynajmniej raz na miesiąc wybucha o to afera. Seraphine która jest kopią niemal kropka w kropkę Sony. Ivern... musimy mówić o Ivernie?

Wiem że nic takiego się nie stanie bo skiny przynoszą za dużo $$$, cóż. Można pomarzyć...

#leagueoflegends #gry
L3gion - Moim zdaniem Riot powinien przez rok/dwa nie wydawać żadnych nowych postaci ...

źródło: comment_16351693697SIrQWDge3KrxhGjuoIs5H.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@CultedelaRaison: Kindred jest ok a miał szansę być wspaniały. IMO powinien być postacią jak Nida, z możliwością przełączania między owcą / wilkiem. Albo odwrotnością czyli wilk z towarzyszem owcą.
  • Odpowiedz
@L3gion: Poza tym ciężko zbalansować grę, która posiada na koncie ponad 140 postaci. Dla mnie powinno się już dawno znerfić np Vayne ze swoim max%hp true dmg na jakieś max%hp magic dmg połączony z true dmg, żeby tanki nie wyparowały w sekundę czy zmniejszyć liczbę stacków na nasusie czy Cho gatchie, ale to są jedynie subiektywne opinie zależne od tego czym gramy.
  • Odpowiedz
@L3gion: tak było, że dodawali mało i od tego roku zmienili na dodawanie więcej, nikt nie wie po co, ale do oceny wielu championów się nie zgadzam
Aurelion Sol - kiepski design, on po prostu jest do reworka, ale nikt nie ma pomysłu
Taliyah - jeszcze niedawno była w mecie
Kindred - cały czas jest w mecie, zwłaszcza na high elo, wymaga do gry po prostu wysokiego champion mastery i dobrego
  • Odpowiedz
@L3gion ale po co mają się wstrzymywać jak nowy heros = nowe skiny i $$$.
Patrz na Seraphine postać która powstała, aby dorzucić ja do linii skinów dla spermiarzy - KD/A
  • Odpowiedz
Aurelion Sol - kiepski design, on po prostu jest do reworka, ale nikt nie ma pomysłu


@krand: No właśnie, jak dla mnie usunięcie toggle na W już kompletnie zabiło mi frajdę grania nim

Taliyah - jeszcze niedawno była w mecie


Meta to nie wszystko, tak jak Aurelion jest to postać zwalona u podstaw i do reworku

Kindred - cały czas jest w mecie, zwłaszcza na high elo, wymaga do gry po
  • Odpowiedz
@L3gion: Lux akurat jest średnia w tej mecie pomimo tego, że dają jej sporo skinów. A i tak w ogóle to każdy wie, że Riot robi metę pod ~30 postaci, żeby mieć łatwiejszą pracę nad balansem gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3gion:

Na soloq nie przeszkadza nawet kompletny trolling. Jest toksyczna mechanicznie i każdy domyśla się że istnieje tylko

po to aby sprzedać skiny i aby dziewczynki kompletnie nie znające się na LoLu mogły grać ze swoimi boyfriendami >ADC ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/qevo8m/yuumi_has_a_80_banrate_in_challenger_euw/


Jak ktoś pamięta to tak wszyscy psioczyli na Lulu, która według wielu była zbyt OP z dotychczasowymi itemami, a teraz jest praktycznie niezauważalna, tak
  • Odpowiedz
Aurelion Sol - kiepski design, on po prostu jest do reworka, ale nikt nie ma pomysłu


@krand: Na oryginalną postać pomysł był, ale Rito zapierał się, że jest olbrzymi problem z rigowaniem nie-humanoidalnego modelu i po zwlekaniu wydał blady odcień pierwotnego konceptu
  • Odpowiedz
@L3gion: Mówisz o last genie a tu jest jeszcze generacja 'primal' jak udyr, amumu, cho. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@krand: Właśnie Taliyah jest skopana bo jest grana Tylko w mecie, nikt tego nie chce dotykać/mainować, gdy nie ma powodu.

Podoba mi się, że nikt nie wspomniał o Rell, champion tak nijaki, że już w dzień wyjścia był zapomniany.
  • Odpowiedz
@L3gion: tak, a na czym beda zarabiac ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? Nie musisz odpowiadac, tylko sprobuj sobie uzmyslowic ile ich przychodu pochodzi od zakupu RP/bundli z nowych releasow.
  • Odpowiedz