Wpis z mikrobloga

Japier, jaka bandyterka.

Po prostu odpady i śmiecie. Jak konserwy mogą na to głosować.


@SirSherwood: Liberałowie próbują sobie wmówić że to przez to że część społeczeństwa jest niedoinformowana. Problem jest jednak taki że przez te 6 lat nie ma szans żeby to wszystko nie dotarło. To nie to. Ci ludzie głosują na pis bo pis jest taki jak oni i oni zwyczajnie tą bandyterkę popierają.
@czeskiNetoperek: Czym ta sugestia się różni od:
Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa odrąbie, w interesie klasy robotniczej, w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji, w interesie walki o podwyższenie stopy życiowej ludności, w interesie dalszej demokratyzacji naszego życia, w interesie naszej Ojczyzny.
Przemówienie radiowe Cyrankiewicza po wydarzeniach poznańskich w czerwcu 1956 roku?
@czeskiNetoperek: poprzednicy robili to samo, co więcej następcy też będą tak robić. A nawet pokuszę się, że tak się robi na całym świecie bo to nazywa się polityka i sterowanie tłumem co w efekcie daje poparcie wyborców. Mam nadzieje że pomogłem
@durielek2: nie podniecaj się. Tacy byli i będą. tacy są wszędzie. Nie pamiętasz tuska i jego kolesi ciągnących samolot xD pawlaka, millera podpisującego ceny gazu z ruskimi, naszego wspaniałego bolka co wysadził blok. Albo jesteś młody albo niespełna rozumu. Tak to jest, każdy z nich cię wydyma łącznie z pisorami. pozdrawiam
@eternit_nie_wybacza: to jest element działania tej mafii i procesu niszczenia państwa. Sam w sobie, w oderwaniu od całego kontekstu nielegalny nie jest, jest za to skrajnie obrzydliwy i to hańba dla spoleczenstwa, ze takie rzeczy nie sprawiaja, ze pis jest pod progiem
@szybki_zuk: no ok, ale dalej nie ma konrektu w tym zarzucie. To ze robią nagonke i knuja politycznie, to nie dziwi mnie to. Myslisz ze lewica/prawica/konfa czy ktokolwiek inny tak nie robi? kto jest chodliwym tematem i kogo na kogo napuszczac?
@eternit_nie_wybacza: Oczywiście, że tak nie robią. Jak skrajnie zaślepionym symetrystą trzeba być, żeby porównywać obecne działania do poprzednich rządów, innych partii xD Nie, nie twierdzę, że inni są kryształowi, ale nie ma tu czego porównywać. Pokazuje to chociażby afera taśmowa. > kto jest chodliwym tematem i kogo na kogo napuszczac?

@eternit_nie_wybacza: Nigdy nie było takiego naganiania na całe grupy społeczne, nigdy nie było takiego poziomu zakłamania, tak ordynarnej, prymitywnej i
@szybki_zuk: ja nie przecze xD ale zobacz. Kiedys byly inne zupelnie standardy, taktowalismy politykow jakos inaczej, jak wyplynela afera tasmowa to sie wszystko posypalo i stracila PO poparcie. Pisiory sprowadzily polityke do takiego rynsztoku, tvp do tak prytmitywnej propaganty ze teraz cokolwiek by nie #!$%@? i tak nic nikogo to nie rusza