Wpis z mikrobloga

@AdamES: Powyżej efektywnego w Garminie pojawia się - ale rzadko i na krótko - stan "szczytowy" jeśli dobrze pamiętam. Ale to naprawdę rzadko, jak sporo się biega i jeszcze poprawiasz ładnie rezultaty. Ale nie ma co sugerować za bardzo tymi komunikatami, można mieć stan "utrzymanie" czy "bezproduktywny" a właśnie wtedy być w najlepszej formie.
@Wymazywanie: stan "Szczytowy" to się pojawia, jak po dłuższym okresie "Produktywny" lub "Utrzymanie" zmniejszysz dość znacząco obciążenie treningowe (wg. Garmina oczywiście). Traktuje to jako tapering przed zawodami.
via Android
  • 2
@Wymazywanie
@Nxtp
@sz-n

Widziałem tabelkę co może się pojawiać, po prostu zrobiło mi się miło jak takiemu ulańcowi jak ja pokazał coś innego niż "bezproduktywny" ¯_(ツ)_/¯

Nie jestem i nie będę zawodowcem, kolejny raz zacząłem biegać żeby się lepiej czuć fizycznie, do tego wjechała dieta i liczę że do końca roku uda się zrzucić jakieś 8kg
via Android
  • 0
@Nxtp mi częściej mówi, że przez intensywny dzień regeneracja jest wydłużona. No i głupek jazdę motocyklem wykrywa jako jazdę na rowerze ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Android
  • 0
@Wymazywanie move IQ tak wykrywa. Pewnie nie ma algorytmu do motocykli.

Fenix 6 Saphire.
Przy mojej pracy nie jest łatwo zrobić z tego styl życia. Ale i tak się przełamałem i zabieram ciuchy biegowe w delegacje i polubiłem się z bieżniami w hotelach (nadal nie lubię się z wysokimi temperaturami 8-12 stopni to moja ulubiona temperatura do biegania)
@AdamES: Spoko. Co do temperatur, po prostu wyższe powodują tracenie większej ilości wody i ciało ma wyższą temperaturę. Szybsze odwadnianie to szybsze męczenie. Ja tam lubię i w mróz i upały biegać. Choć bieganie przy 30-40 stopniach wymaga i czapki i nawodnienia (i krem na łapy/kark chyba że ktoś lubi się przypalać), ale też ma swój urok. :)