Wpis z mikrobloga

@SeoGuy: tez sie skusiłem i kupilem mamie na prezent. Panel dotykowy na minus. Pokrętła są o wiele bardziej praktyczne. Dla mnie dodatkowym minusem i dla mamy tez to zbyt duza ilosc funkcji.
Mikrofala musi byc mega prosta, wkladasz przekrecasz i elo. Tutaj dodawanie sekund przyciskiem, wybieranie trybów, palcuje sie to wszystko i trzeba czyścić to, ehh nieee.
Poza tym ok, ma rok juz, działa, spalania swoja funkcję, ale ani mamie, ani
@spoxman: @ristorante: tak pisze kazdy o kazdej marce xD Nie kupuj tego, bo mi sie zepsulo, tego tez nie bo tamtemu zie zepsuło i po 15 komnetarzach wychodzi, ze jednak nic nie mozna kupic, bo sie wszystko psuje...
Ja mam akurat sprzęty marek, ktore wymieniliście i pod względem awaryjności to jestem zadowolony.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SeoGuy: zadaj sobie jedno ale zajebiscie wazne pytanie po co ci mikrofala.
Jesli by odgrzewac jedzenie przygotowane wcześniej lub rozmrażać to w zupełności wystarczy basic model, jakikolwiek ładny.

Chyba, ze robi pałę i sama gotuje to bier
@SeoGuy: Moim zdaniem powinna mieć pokrętła, a nie guziki. Opcja kliknięcia +30sec to fajna rzecz, ale nie jest konieczna. Fajnie jak jest zaznaczona opcja/moc na rozmrażanie. Ja bardzo często rozmrażam rzeczy w mikro i taka opcja jest dla mnie bardzo pomocna. Od swojej mikrofali chciałbym też aby miała gdzieś na wierzchu napisaną moc. Mieszkam w wynajętych mieszkaniach. Pudełek ani instrukcji nie mam, nie wiem jakie moce mają mikrofale w moich mieszkaniach,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tigermass: @SeoGuy: rodzice mają z 15 lat zwykła prosta mikrofale już nie wiem jaka firma. Pokrętło z temp i czasem i git. Działa idealnie

Na obecnyn mieszkaniu mam jakąś super wypasiona panel dotykowy milion trybów. A to #!$%@? nie umie nawet dobrze żarcia odgrzać