Wpis z mikrobloga

@Mireczek98: stosuje od paru lat Liqui Moly 2666.
W TDI na pompie nie poczułem zmiany, w TDI na pompowtryskach dość mocno spadły korekty i uspokoiły się lekkie drgania silnika, w CDTI na common rail tez spadły, ale były i tak bardzo dobre, więc nie wiem, w TDI na common railu tez lepsze korekty. Leje pełną puszkę na max pół baku, coby stężenie było większe. Czy faktycznie coś daje? Cholera wie, pasowałoby
@kacor87 @kapitan_knur Wtryskiwaczy piezoelektrycznych ponoć się nie regeneruje ( ͡° ͜ʖ ͡°). Generalnie auto mam niecały rok poprzedni właściciel wymieniał wtryski na nowe i przy zakupie sprawdzałem z fachowcem i korekcje byly wzorcowe (bez słodzenia).Po zakupie znalazłem sobie serwis specjalizujący się w BMW i oni naciskają hur dur wtryski do wymiany wszystkie i dlatego chcę zapobiegawczo chce zastosować ten środek. Może jest ktoś kto oceni czy korekcje są
Archoil 6900d. Polecam, uciszył mój wtrysk (2.0 cfgb) , chociaż wcześniejsze LM 2666 nie pomogło. Dodaje przy każdym tankowaniu do baku, 1ml ma 1l paliwa. W moim przypadku Poprawa po przejechaniu kilku baków (z 5 baków paliwa 70l).