Wpis z mikrobloga

@dawid3012: Otodom to jest w ogóle strona, której nie da się używać. Ustawiasz sobie filtry i pierwsze co, wyskakuje 10 stron takich samych ogłoszeń, bo developer wystawił 200 takich samych kawalerek tylko inny numer/klatka/piętro... Raz do nich napisałem, że nie idzie przez to g---o się przekopać, to mi powiedzieli że to są osobne lokale i tak może być. Próbujesz to jakoś przewinąć i co jakiś czas przepadnie normalna oferta, bo
  • Odpowiedz
@dawid3012: w sumie jeśli to jest stare budownictwo to ciekawe jak to ma wpisane w akcie własności bo piwnica, mimo iż przynależna do lokalu to z tego co się orientuję wciąż pozostaje częścią wspólną więc nie można sobie za nią życzyć dodatkowej kasy.

Jak brałem mieszkanie to też miałem powiedzmy 60 m + piwnica przynależna do lokalu, ale płaciłem tylko za 60 m mieszkania (tak, wiem, że można sobie koszt
  • Odpowiedz
ostatnio w------i mapę, bo api Google


@Deykun: nie ogarniam dlaczego tak wiele serwisów bazuje na Google gdy dostępne są zupełnie za darmo i milion razy dokładniejsze OSM. (°°
  • Odpowiedz
@dafto: No, sortujesz po cenie i masz na początku setki takich samych ofert, z cenami rosnącymi co złotówkę. Gdzieś tam co jakiś czas trafia się normalna oferta, której już nie widzisz, bo scrollujesz jak najszybciej żeby to wszystko ominąć. O takiej sytuacji mówię.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sierramikebravo: nie rozumiem. Mi po sortowaniu "zapytaj o oferte" przesuwa na poczatek listy. Wystarczy przeklikać podstrony, do takich z cenami i włala. Chyba, że inaczej filtry ustawiamy.
  • Odpowiedz
ostatnio w------i mapę


@Deykun: Dzięki, już wiem gdzie k---a zniknęła mapa.
Lubiłem pooglądać inne mieszkania w okolicy, żeby się zainspirować na remont przedpokoju. xD
  • Odpowiedz
@dawid3012: Wyprowadzając się wreszcie od mamy skusiła mnie kawalerka 28 m^2. Było jakoś ciasno, ale trudno - lokalizacja świetna i cena niezła. Mieszkałem tam z różowym 1,5 roku. Gdzieś pod koniec postanowilismy z ciekawosci pomierzyć wszystkie pomieszczenia. Wyszło ok 22m^2 z hakiem. Zmierzyliśmy też balkon - wyszło 5 m^2 xD
  • Odpowiedz