Wpis z mikrobloga

W ogóle otodom to jest taki gównoserwis, że ja p------ę, nie można odfiltrować TBSów, ostatnio w------i mapę, bo api Google było dla nich za drogie, a c--j mnie strzela jak wybieram przedział cenowy kawalerek i mi wyświetla 3 strony ogłoszeń mieszkań 70 metrów z tekstem "zapytaj o cenę".
  • Odpowiedz
@dawid3012: taka ciekawostka, w księgach wieczystych jest to normalny zapis 50m2 w tym 7 piwnica, pod warunkiem ze wykup mieszkań był z pomieszczeniem przynależnym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dawid3012: w Warszawie to jakoś bym to nawet zrozumiał bo tam debil na debilu ale k---a w Gnieźnie? xD to w ogóle jest miasto?
  • Odpowiedz
@dawid3012: też takich zgłaszam, ostatnio pośrednika trafiłem który wystawił dom za 300 tysięcy ale w opisie kolejne 600k można płacić w ratach właścicielowi
  • Odpowiedz
@dawid3012 zgłaszaj, bardzo dobrze. A z ciekawostek - w Belgii nie ma wyznaczonego sposobu liczenia metrów kwadratowych mieszkania. Niektóre mają napisane 80m a wchodzisz a to klitka jakaś. Niektórzy liczą po obrysie zewnętrznych ścian po kwadracie/prostokącie. Nie żartuje tu;)
  • Odpowiedz