Wpis z mikrobloga

Nadszedl ten czas.. usuwam konto z tego portalu. Powodow jest kilka przede wszystkim toksyczne community #przegryw albo #koronawirus ludzie z zaburzeniami psychicznymi ktorzy swoimi wpisami/podejsciem do swiata obrzydzaja mi czas spedzony tutaj. Kiedys myslalem, ze ten portal jest odskocznia od portalow glownego ścieku ale nie.. wykopki mianuja sie na jakas 'elyte internetu' bedac zwyklymi pochlaniaczami mainstreamu mam tu na mysli w szczegolnosci - antyszczepow albo leniwych ludzi z 'depresja'. Brakuje tu nonkonformistow poniewaz czuje, ze 90% wpisow tutaj to kopiuj wklej #gownowpisy o tej samej narracji.

Chcialbym pozdrowic i pozegnac tag #linux tutaj często przesiadywalem w jednym celu - zeby dostac robote jako admin i udalo sie..zajelo mi to 2 lata. #przegryw pewnie siedzial by i plakal w mojej sytuacji zyciowej. Jedna rada wezcie sie w garsc i zrobcie przerwe od wykopu!

A i wazna sprawa mam nadzieje, ze moderacja wezmie to pod uwage - narobila sie masa trolli z kazdej strony politycznej i te ruskie trolle wszedzie ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Tak na prawde, jedyne co tutaj wspominam pozytywnie to pomoc ludzi z branzy, ktorzy dawali mi swoje rady. Dziekuje serdecznie, na pewno pamietacie,ze do was pisalem!

Trzymajcie sie cieplo, zycze wam wszystkiego co najlepsze! - wszystkim.

#gownowpis
#usuwajo
  • 7