Wpis z mikrobloga

@alicjlut:

Na takim za 5.000-8000 PLN -> Intel Core i5-10400F, RTX 3060. Ewentualnie przyżulić i #!$%@?ć jakiegoś #!$%@? Ryzen 5 1600 AF z #!$%@?ą płytą, obudową zasilaczem z #!$%@? żeby w 5k się zmieścić. GTX 1660 czy RTX 2060 się nie opłaca 500zł mniej.

Kup konsole do Wiedźmina. W Wiedźmina grałem na padzie bo sterowanie na PC to tragedia, silny atak shiftem? xDDDD Ja jestem leniwy i nie będę rekonfigurował w
Na jakim zestawie komputerowym zagram w Wiedźmina 3 na maksymalnych ustawieniach?


@alicjlut: to znaczy, że chcesz kupić? Cały zestaw od podstaw czy masz jakieś komponenty w domu? Ten budżet o którym Gazobeton wspomina nie przeraża Cię?
@alicjlut: Przy tej rozdzielczości 6600 XT wystarcza na 60 fpsów (test) i to nawet z HairWorksami. Tylko wiesz, że ogólnie obecnie ceny kart graficznych są zawyżone przez kryptowaluty i inne problemy? Normalnie ta karta powinna kosztować coś koło 1400 zł, obecnie cena jest podwojona i to trzeba się naszukać. Nie wiem czy jest sens brania używek, bo to już dosyć wysoka półka, tanio też nie jest, a karta może