Wpis z mikrobloga

@WyslijNaPwUlubionegoMema: żeby można było podpiąć do a

@WyslijNaPwUlubionegoMema: żeby nie włączała się i wyłączała z #!$%@? dźwiękiem, żeby nie była to taka mocowana na lusterko z własnym "lusterkiem", w którym tak średnio coś widać, zwlaszcza w nocy


@Jaca656565: Ja taką mam i jest ok (link). Rzeczywiście nie da się jechać z podglądem na tylną kamerkę, ale można wyłączyć "monitor" w lusterku i wtedy jest zwykłym lusterkiem działającym
@WyslijNaPwUlubionegoMema: Viofo A119 bardzo fajny model, nieduża, nie zasłania pola widzenia na szybie, przyklejana do szyby na podstawce (można zdemontować w razie potrzeby sama kamerę ale podstawkę trzeba odkleić w razie np wymiany szyby). Nagrywa w rozdzielczości do 4K w 30 fps lub 60 fps do HD (ta druga opcja bardzo przydatna jeśli chodzi o możliwość odczytania rejestracji szybko jadącego samochodu np z przeciwnego kierunku), w nocy nagrania tez dość dobrze
@WyslijNaPwUlubionegoMema mapa fotoradarów. Przydtaby gadzet bo nie zawsze chce się odpalać yanosika. Mi już kilka razy uratowało portfel bo się zapomniałem.
Mam garmin dashcamm 55 I bardzo sobie chwale. Teraz pewnie jest jakiś wyższy numer w modelu bo ja kupowałem 3 lata temu
@Crock92: xd no popatrz, mój stary jak mu kupiłem #!$%@?ł się na ten kabel do bezpiecznika właśnie co mu się plątał po całym samochodzie. Moja kamerka wygląda jak lusterko, monitor zajmuje niewielką część ekranu, problem w tym, że jest bardzo ciemne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sinist3rr:
1. trzeba dedykowany moduł który odłącza zasilanie gdy napięcie akumulatora spadnie poniżej pewniej wartości,
2. na stałe zasilanie z akumulatora, ale tu trzeba pamiętać że akumulator może się rozładować do zera
3. jakiś powerbank dołożyć żeby ładował się z zapalniczki i z niego szło zasilanie na kamerę