Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 94
@Dziarskiluj: mój też taki był, teraz śpi większość dnia, pogłaskać to max 10 sekund a przychodzi tylko w nocy uwalić się na nogi
Koty to uje ;)
  • Odpowiedz
  • 72
@_kapsel
@mitatuyo
E tam, mój ma 12 lat i jak tylko usiądę na kanapie to do mnie leci na kolana, rano jak otworzę oczy to biegnie na poranne tulenie i śpi całą noc ze mną.
Wzięłam drugą kotkę, wetki oceniają na 9lvl, wzięta na ręce wtula się cała, mruczy i się slini z zadowolenia.
Oczywiście jedno i drugie śpi całe dnie bo są zmęczone patrzeniem jak pracuję.
  • Odpowiedz
@Dziarskiluj mój miał taką miskę z wodą gdzie były 2 komory i jak był w wieku twojego to jak pił to wsadzał np lewą łapę do lewej komory a z prawej pił xDDD i tak na zmianę, zależy od której strony miski poszedł
  • Odpowiedz
@_kapsel a próbowałeś się z nim bawić? Z kotem, bez względu na wiek i jeśli jest zdrowy, powinno się bawić 20 min dziennie. I to nie tak, że rzucasz zabawkę i ma sam walczyć, tylko normalnie.
Leniwe koty, to zazwyczaj wina właściciela, wyłączają im instynkt bestii xD
  • Odpowiedz
@LuckyStrike jak nie sprzątasz, to śmierdzi. Mam żwirek zbrylający i pochłaniający zapachy oraz kuwetę zamkniętą od góry. Rodzice nienawidzą zwierząt, twierdzą, że śmierdzi itd., przyjeżdżając do mnie nie wiedzieli o kitku w ogóle i nie zauważyli go dopóki nie wlazł na stol xD
  • Odpowiedz