Wpis z mikrobloga

Czy Ci streamerzy płacą podatek od darowizn lub od zysku powyżej 1440zl miesiecznie przy działalności nierejestrowanej?
Patrzcie Wardega to kilka tysiecy za live juz zgarnia a ten Nędzny Rewa probuje go naśladować i zgarnia 300zl
Z jednej strony tacy sędziowie a z drugiej oszukują tych samych kidosow co Friz i Natsu naciągając na pieniadze.
Nie jest to moralne
Jest to hipokryzja moi mili
Bede to tępił tak jak oni #!$%@?, ze wytępią scam
Tak? A scam miedzy soba w środowisku commentary to dozwolony
Chyba tylko Zebo z nich nie odwala
#friz #wersow #uokik #prawo #podatki #rewo #revo #rewa #wardega #warciega #spychu #konopa #konopsky
jujuoo - Czy Ci streamerzy płacą podatek od darowizn lub od zysku powyżej 1440zl mies...

źródło: comment_1635034926eaVhGkGVADwRQBpxmQHwAb.jpg

Pobierz
  • 7
@jujuoo: wardęga na pewno ma działalność możesz sobie w rejestrze działalności gospodarczyc sprawdzić wyszukując jego imię i nazwisko:
https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/SearchDetails.aspx?Id=06cef188-3b53-411b-940d-1199b3ad5e2c
nie wiem jak ma na imię i nazwisko ten revo i mi się nie chce szukasz ale jestem pewien, że jak je poznasz to znajdziesz i jego działalność. Każdy, kto full time zajmuje się yt/streamingiem raczej ma taką działalność, nawet nie musi być jakiś popularny.
@jujuoo: przecież normalnie rozliczają podatki o donejtow. Oni nie dostają bezpośrednio donejta o danej osoby tylko wypłatę od strony z donejtami. W momencie wypłacania nie masz jak to rozliczyć od jednej konkretnej osoby.