Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Just_Piotrek: kiedyś miałem psa i z wątróbką kojarzy mi się tylko jego sraczka którą dostawał po niej - raz zasrał pół kuchni i stolnicę która była za szafką się trochę wystawała.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Just_Piotrek: mniam, wątróbka, oczyszczalnia toksyn dla żywego organizmu. Nic tylko teraz przyswoić te toksyny, smacznego

  • Odpowiedz
@p4wl: gościu co ty #!$%@? xD wątróbka to nadjedzenie, nie dość ze kosztuje psi #!$%@? to jeszcze najbardziej bogate w witaminy i minerały mięso. Od #!$%@? jej prędzej dostaniesz hiperwitaminozy niż jakiegoś zatrucia ołowiem xD już pomijam fakt ze toksyny których organizm nie umie wydalić są magazynowany w tłuszczu a nie w watrabie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Karbostyryl: @KochanekAdmina: magazynuje metale ciężkie, inne toksyny filtruje i nie są gromadzone w watrobie ale ok, widzę sami eksperci w lokalu - jeszcze raz smacznej rteci ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
jeszcze raz smacznej rteci


@p4wl:

Pewne ilości rtęci wnikają też do mózgu i przenikają przez barierę łożyskową do krwi płodu. Wchłonięta w ten sposób rtęć jest wydalana z moczem i w niewielkim stopniu z kałem. Kumuluje się w nerkach, uszkadzając je.
  • Odpowiedz