Wpis z mikrobloga

U mnie w pracy w jukeju angole jakąś dziwnie zamilki względem brexitu, przed było tak że było gdybanie jak to będzie zajebiście jak nareszcie wyjdą z unii, teraz są braki, wychodzą wszelkie minusy, wszystko drożeje. Media oczywiście wszystko zwalają na covid xDD
Żaden z angoli nie zająknie się na temat brexitu. Jeszcze podsłuchałem rozmowe szefa z innym angolem i powiedział że na M65 (taka autostrada) Jest pełno imigrantów czekajacych na prace xDDD
Jak w zeszłym tygodniu powiedziałem podczas rozmowy że brytyjskie paszporty są produkowane w polsce to chyba stracili wiare w swój naród xDDD Ha tfu
#brexit
#pracbaza
#uk
#anglia
#emigracja
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mielonkazdzika: dobra firma lub zle traktowani ludzie - wybierz jedno. Zapewne twoja stara firma tez nowym nie bedzie proponowac takiej umowy jak stalym, bo nikt sie nie zgodzi. Ile osob grzecznie ja podpisalo ze stalych pracownikow?
  • Odpowiedz
@Voltix: no i maja problem, przez miesiac nieznalezli nowego pracownika. Podobno szukaja teraz kogos z ulicy do przuczenia. A i nikt nic niepodpisywal :p wprowadzili zmialy i tyle.
No mowie ci odwalilo im, a kiedys to byla naprawde dobra firma. Teraz z tego co wiem to jeszcze trzy osoby aktywnie szukaja pracy, wiec pewnie tez ich straca.
  • Odpowiedz