Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#bitcoin
Niestety pierwszy raz w życiu #kryptowaluty
i złapałem na gorce bo zazdrościłem jak wszyscy pokazywali ile zyskali.
Jak radzić sobie z chęcią sprzedaży z obawy przed dużymi stratami?, musze z anonimowych bo na oficjalnym pochwaliłem się, ze sprzedałem z zyskiem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6173be91820612000addcaad
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 19
  • Odpowiedz
Jest wiele sposobów, trzeba wybrać swój ulubiony. Ja np. Jestem alkocholikiem, ale z tego co wiem, narkotyki cieszą się większą popularbością wśród traderów.
  • Odpowiedz
musze z anonimowych bo na oficjalnym pochwaliłem się, ze sprzedałem z zyskiem.


@AnonimoweMirkoWyznania: xD i po co tak ściemniać kolegom z wypoku...

Pogódź się z tym że straciłeś wszystko, zawsze wszędzie powtarza się żeby nie wsadzać więcej niż jesteś w stanie stracić.

Następnie zabezpiecz portfel i wróć do niego za 10 lat i wyciągnij miliony ¯\_(ツ)_/¯

Chyba że chcesz grać, ale chyba masz za słabe nerwy na to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Na przyszłość nie ufaj ludziom, którzy mówią, że lecimy na 100 tys.
Albo możesz sprzedać teraz z lekką stratą albo liczyć, że zrealizuje sie scenariusz zwyżkowy. A to zależy od tego w której fali jesteśmy.
Możemy polecieć jeszcze do góry, a potem systematycznie w dół albo lecimy już teraz w dół i będziesz czekał lata.
Niestety hossa nie trwa wiecznie, ta też ma swój kres.
  • Odpowiedz
Ja nie sprzedaje ze stratą. Nie pakuje się co prawda nigdy "po same jaja" w jedną spółkę tylko dywersyfikuje portfel. Krypto kupiłem na ostatnim ATH, później uśredniałem i teraz jestem na plusie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: masz dwie możliwości zarabiania na krypto, szybka: kupujesz kiedy chcesz i sprzedajesz jak pojdzie w górę, albo wolniejsza: kupujesz kiedy chcesz i czekasz 3 lata jak pójdzie w dół. To Ci daje 100% szans na zysk w obu przypadkach, za drugim razem po prostu mrozisz kase na 3 lata i lekko siwiejesz. Sprzedawac na stracie można tylko alty, bitka trzeba dokupować i trzymać
  • Odpowiedz
#bitcoin

Niestety pierwszy raz w życiu #kryptowaluty

i złapałem na gorce bo zazdrościłem jak wszyscy pokazywali ile zyskali.

Jak radzić sobie z chęcią sprzedaży z obawy przed dużymi stratami?, musze z anonimowych bo na oficjalnym pochwaliłem się, ze sprzedałem z zyskiem.


@AnonimoweMirkoWyznania:
Tagujesz bitcoin, jeśli kupiłeś bitcoina i nie szkoda CI tych pieniędzy (a tak powinno być, wrzucamy tylko te pieniądze które jesteśmy w stanie stracić) - to się nie przejmuj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: podstawowa zasada nie straciłeś do póki nie sprzedasz (chyba, że wszedłeś w jakieś losowe shitowe coiny). Jeżeli ta kasa nie jest ci potrzebna na życie to przestań o tym myśleć i rynek odbije. Może jutro może za 2 lata. Jeżeli to kasa która musisz mieć to po prostu sprzedaj. Ile masz straty? 5-10 % ? Tylko jak sprzedasz nie ładuje się znowu jak wbije ath bo będziesz czuł, że pociąg
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SanFable: żadna kasa nie jest obojętna. Kasa to kasa i przedstawia konkretną wartość, nieważne czy się zarabia 3k czy 30k. Jeśli tylko ktoś ma normalne podejście do pieniędzy to je szanuje, nawet jeśli kwota jest relatywnie mała.

W krypto główna zasadą jest nie inwestować więcej niż się może stracić bez szwanku dla podstawowych potrzeb życiowych i popadania w problemy, ale to wcale nie znaczy, że jakaś potencjalną strata nie boli, nawet
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: czy to była pierwsza inwestycja i w co konkretnie? Ile wrzuciłeś, bo sądząc po gwałtownej reakcji na tak naprawdę drobne i normalne spadki to raczej o wiele za dużo.

Masz nauczkę, żeby nie inwestować pod wpływem emocji i bez myślenia i jakiejs chociażby minimalnej analizy.

Nikt Ci nie powie sprzedawać czy nie, kiedy i za ile bo to Twoja decyzja ¯\_(ツ)_/¯ może po prostu nie masz nerwów na krypto.

Ostatnio
  • Odpowiedz