Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gardzę niewychowanymi wsiórami z klasy niższej.

Jestem studenciakiem-biedakiem, poza komunikacją miejską to nie mam zbytnio alternatywy. Siedząc w komunikacji jedyne czym się interesuję to to co się dzieje za oknem i to że będę zaraz wysiadać.
Czego nienawidzę najbardziej w komunikacji miejskiej? Bydła, które nie potrafi przejechać 20-30 minut bez otwierania hehe piwka. Alkusy wracające z "roboty" (bo pracą bym tego nie nazwał), które muszą się rozluźnić, bo ich umysł nie widzi lepszych rozrywek, to alkusy, których trzeba przymusowo leczyć.
No #!$%@?, jak ktoś podczas pół godziny jazdy autobusem, musi otwierać piwo, bo się nudzi... To nie jest dobry znak.

A wiecie co jest drugą najgorszą rzeczą? Akceptacja społeczeństwa na takie wybryki. Jak myślicie, kogo szybciej wupyerdoli z tramwaju jakiś człowiek? Parkę gejów czy alkusa chlającego śmierdzące piwko czy dwa w autobusie?

Chciałem moje oszczędności przeznaczyć na coś lepszego, ale jak tak dalej pójdzie to będę musiał kupić jakiegoś rzęcha, który będzie zagrożeniem na drodze, bo przynajmniej będę miał spokój od alkosmrodu w samochodzie.

#patologiazmiasta #zalesie #gorzkiezale #bekazalkoholikow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6172e064820612000addbb00
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wesołe i dziwne rzeczy się dzieją w komunikacji miejskiej czasem. Kilka lat temu byłem świadkiem rozmowy telefonicznej, gdzie dzwoniącemu urodziło się dziecko i jechał na chwilę do szpitala, ale był już na łączu ze swoim koleżką, omawiali plan na świętowanie "he he dobra to kup wódę a ja wezmę dwie białe koszulki he he he odzwiedze starą i zaraz będę u ciebie"
  • Odpowiedz
CzarodziejskiNarrator: Alkusa nie wyrzucą, bo będą się bać, że #!$%@? i w ryj dać może dać. Pare gejów mogą wyrzucić pod warunkiem jeśli wyglądają i zachowują się jak stereotypowi geje, czyli mają więcej cech kobiecych, ale to też nie jest pewne. W Polsce ludzie boją się innych ludzi.

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Szczerze mówiąc, to ja tego nie pochwalam, ale nie przeszkadza mi tak bardzo, żeby mi się chciało wszczynać awanturę z kimś z patologii... Słuchawki na uszy, książka i interesuję się sobą, bo tramwaje to jest u mnie godzina dziennie i chcę ten czas jakoś wykorzystać. Wyłączam się z otoczenia.
  • Odpowiedz