Wpis z mikrobloga

@trejn: a nie wiem, nie śledziłem tego co się działo wokół gry przed premierą. o ile po premierze to śmieszne było nabijać się z bugów czy tego jak działała gra na konsolach, tak teraz to po prostu ludzie hejtuje dla samego hejtu
@Exenex: robi, tylko w chooy im to wolno idzie. W każym patchu jest dużo drobnych zmian, które pojedynczo nie wyglądają imponująco, ale razem mają wpływ na wrażenie z gejmpleju.

Po prostu obrali drogę ewolucyjnego naprawiania gry niż skokowego jak NMS. Poniżej masz taki przykład. W premierowej wersji gry po strzeleniu w telewizor pojawiał się po prostu czarny ekran. Obecnie po strzeleniu pojawiają się pęknięcia, artefakty a czasami nadal wyświetla się obraz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pablo397: tak z ciekawości, czy nadal występuje błąd niewidzialnej ściany na rondach? Wiesz coś może na ten temat? Może grałeś ostatnio? Strasznie mnie to irytowało
@wodzu_91: to prosty bug. Tak są blokowane strefy questowe, żeby gracz nie wpadł na durny pomysł i nie próbował przejechać questowego NPC samochodem. Ktoś zle ustawił jakiś parametr i ta strefa questowa jest cały czas aktywna zamiast tylko podczas questu. Tak, nadal zabbugowana - zgłaszałeś im to? Jeśli nikt tego nie zgłosi to z sami z siebie mają małe szanse na odkrycie tego bugu.