Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem do remake najbardziej pasowało by GTA IV

-w GTA IV dużo pada, daje to możliwość pokazania najnowszych możliwości graficznych w odbiciach.
-Gra niestety zestarzała się najgorzej z wszystkich części.
-Gracze chcą wrócić do silnika Fizycznego, za którym bardzo tęsknimy (chodzi o zniszczenia samochodów).
-To jest po prostu dobre GTA, które chciałoby się ograć jeszcze raz ().
-Można od razu polepszyć optymalizacje, choć wiem, że to nie byłoby łatwe zadanie.
-Unikniemy problemu starych części z plastelinowymi ludzikami.
-Ta część jest naprawdę zapominana i trzeba dać jej drugie życie.

Jakieś wasze propozycje dlaczego to dobry pomysł, lub dlaczego to nie jest dobry pomysł?
#gta
KjatanSveisson - Moim zdaniem do remake najbardziej pasowało by GTA IV

-w GTA IV d...

źródło: comment_1634912454Jc2nurdBKeUSF5wajRfgSm.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@AdultEducation2: Zainteresował mnie ten wątek - masz jakieś artykuły na ten temat? Pamiętam jak wychodziła ta gra i dużo się o tym mówiło, a potem straciłem zainteresowanie. Dziś pewnie więcej wiadomo co się działo za kulisami i czemu wyszła ta gra w takiej formie, a nie innej.
  • Odpowiedz
@KjatanSveisson: gdyby naprawili obsługę padów z xboxa na komputerze, to już mógłbym nawet płacić za fix jak za DLC. Gdy gram myszka klawiatura wszystko płynnie, jak podłączę kontroler wszystko zaczyna żabkować jak na starym komputerze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@GoddamnElectric: dodam jeszcze że rockstar wtedy też walczył z pierwszym Red dead redemption. Ten silnik graficzny był tak #!$%@? że w pewnym momencie chcieli zrezygnować z produkcji rdra bo tyle problemów było. Nie znajdę ci teraz wpisów ale z GTA IV warto pamiętać że dopiero po którymś tam patchu jakoś ta gra działała na pc. Chociaż jak pierwszy raz grałem piratem bez patchy to nie działo się nic niezwykłego
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KjatanSveisson: fabuła najlepsza, klimat najlepszy... Ale ta gra chodzi jak gówno nawet na mocnym kompie... Pamiętam jak ogrywałem ją na Xbox 360 ( ten najlepszy Falcon czy jakoś tak ) i podczas stzrelanin albo pościgów potrafilo klatkowac nawet w rozdzielczości 360p...
  • Odpowiedz
-Gra niestety zestarzała się najgorzej z wszystkich części.


Słucham? Jak to odpalisz w maks detalach to wcale nie wygląda tak źle. Do tego fizyka, AI i model jazdy zjada takiego Cyberpunka na śniadanie, 2020 vs 2008.

-Ta część jest naprawdę zapominana i trzeba dać jej drugie życie.


Nigdy
  • Odpowiedz
@KjatanSveisson: ostatnio grałem w kilka GTA od nowa.

GTA SA dalej bawi, ale gra jest krótka w gruncie rzeczy i schematyczna

Nie graj w GTA VC. Wspomnienia są dużo lepsze.

GTA IV to chyba najlepsza część GTA. #!$%@? technicznie (nawet na X360 tnie jak #!$%@?), ale ten klimacik jest zajebisty, bo to jedyna bardziej poważna część, skierowana do widowni 15+ a nie 8+.
  • Odpowiedz