Wpis z mikrobloga

mircy co się #!$%@?ło, pożyczylem kiedys mamie 500zł na cośtam i ona zostawiała zwrocik - gotówkę u siebie w domu (sama żadko tam bywa), a że nie dawno tam nie byłem i że nie potrzebowałem tej kasy na wtedy, to olałem sprawę.
Dziś dzwonie i pytam, czy moge wpaść, bo kasa by mi się przydała, a ona mówi, że już wydana, bo akurat potrzebowała na ubezpieczenie auta. No to mówię: spoko zrobisz przelew i będzie git.
Ona na to -jak to?
Normalnie, mamuśka wiem, że dostałaś 14 emeryturę w tym miesiącu, to przecież nie zbiedniejesz. Rozłaczyła się... WTF???
po chwili przychodzi sms picrel
#!$%@?
#zalesie #finanse #rodzina
eliforpekaf - mircy co się #!$%@?ło, pożyczylem kiedys mamie 500zł na cośtam i ona zo...

źródło: comment_1634905525h0whiaOV94JJucDC01pj4w.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
@eliforpekaf ja starej pożyczyłem 1k bez żadnego ale, za miesiąc chciała kolejne 1k to powiedziałem by już więcej do mnie nie pisała. Nie widzę jej od tamtej pory i 1k też. Na twoim miejscu przeciął bym pępowinę bo to twoje pieniądze które od ciebie pożyczyła a ty nie jesteś jej nic winny.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eliforpekaf: kur*a xD wszedłem w komentarze z myślą o pośmianu się z jakości baitu, ale tutaj serio większość nie widzi, że to nawet nie jest rozmowa z generatora a szybkie klejenie w paintcie xD
  • Odpowiedz
Dziwny sms ze strony starszej, ale ty jeszcze dziwniejszy. Serio będziesz własnej matce wypominał 500zł? To już jakiś wyższy stan cebulactwa...


@henry-jest: Co jak co ale żeby być takim cebulakiem żeby własnemu dziecku nie oddać takich śmiesznych pieniędzy jak 500 złotych to już ostre przegięcie.
  • Odpowiedz
@eliforpekaf: No nie wiem ja tam rodzicom po prostu daje pieniądze a nie pożyczam, oni mi tak samo jak akurat coś kupują albo za coś płaca, nikt nigdy z nas nawet nie pomyślał żeby komuś wypomnieć oddanie, ale każdy ma inne relacje..
  • Odpowiedz