Wpis z mikrobloga

@Jcdx: Dziękuję, że nie muszę już myśleć i dzięki takim oświeconym jak Ty już biegnę po szczepionkę no bo przecież w innym przypadku jestem szurem. Widać co robią z Was testy w szkołach, wszystko musi być zero-jedynkowe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jcdx: a ja jestem za tym by takie osoby jak ty wsadzać do ośrodków zamkniętych bo tylko działacie na szkodę społeczeństwa.
  • Odpowiedz
lockdown powinien być dla tych antyszczepowych szurów - czyli niezaszczepiony bez medycznego uzasadnienia = brak wstępu do gastro, siłek, etc. Bo potem znów wszyscy mamy problem przez stado kretynów wierzących w pieprzenie "proroków" typu Socha et consortes.


@Jcdx: Ciekawy argument, czyli ich trzeba izolować nie z medycznego punktu widzenia, tylko dlatego bo ktoś będzie miał „problem”. Zabawne że tacy ludzie mają prawa wyborcze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@smutny_kojot: . Za to mam nadzieję, że niedługo skończą w tym kraju #!$%@?ć się z pasożytami jak ty blokującymi dostęp do służby zdrowia normalnym ludziom i pogonią was do jaskiń, gdzie wasze miejsce.

Typie mam 30 lat i ostatni raz byłem w szpitalu jak mnie matka rodziła. Pokaż mi oświecony panie % hospitalizacji na katarek dla osób w moim wieku i skoncz #!$%@?ć o zapchanej służbie zdrowia. Ponad połowa dorosłych zaszczepione
  • Odpowiedz
@Jcdx: ja nie wierze w to co pieprzy Jakas Socha. Ale nie wierze tez w to co pieprzy Simon ( ͡° ͜ʖ ͡°)

27 lat, zdrowy jak kon, może się zaszczepie jak będę chciał lecieć na wakacje. Co was boli moje szczepienie? XD
  • Odpowiedz
Oj ale szurkom się ciśnienie podniosło... Myślałby kto, że w czasach powszechnego dostępu do wiedzy ludzie będą mądrzeć, a jak widać na przykładach co poniektórych charmanderyzm kwitnie bujnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylben: tak, tak i to mówi kolejny charmander. Jak ktoś ma przeciwwskazania medyczne, to niech się nie szczepi - ale reszta powinna, właśnie po to, żeby taki nieszczepiony mógł z tego domu bezpiecznie wyjść. No ale to trzeba nie spać na biologii i wyłączyć szurskie filmy z yt ;)

@Jcdx: hej hej ja nie spałem na biologii. Jak mi zagraża straszna choroba o 0 śmiertelności dla mojej grupy wiekowej ?
  • Odpowiedz