Wpis z mikrobloga

proszę tylko nie mówcie ile SA ma lat. .....


@prostymysliciel: Jest jeszcze taka ciekawostka o Vice City. Akcja VC dzieje się w 1986roku, grając w nią w roku premiery (2002) dzieliło nas od wydarzeń w niej przedstawionych 16 lat. A od daty premiery VC do dziś upłynęło już prawie 19 lat.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz magicznyfred - > proszę tylko nie mówcie ile SA ma lat. .....

@prostymysliciel: Je...
źródło: comment_1634885011fh7Pbj3uUBUGqIm0P2nRMT.jpg
@kaaban: @tuomveri:
Długo by wymieniać xD
Tak na szybko, to brak oryginalnej muzyki, nie ma tych pobocznych misji dla Lucasa Bertone, cała gra jest potwornie krótka i odarta ze spokojnego tempa oryginalnej gry, jak i wszystkich rozgałęzień misji, i smaczków(nie da się zrzucić Morello z mostu jak w starej Mafii, nie można zabić gościa dzwoniącego na policję na lotnisku itp.) strzelaniny są tak samo drętwe jak w trójce. Animacje są
@magicznyfred pamiętam jak dziś, byliśmy z ojcem na rynku i szukał dla mnie prezentu, ja jako jeszcze gówniarz z gilem pod nosem, zobaczyłem okładkę GTA3 oraz z tyłu screeny z gry , było na niej dużo aut, więc myslalem, że to ścigajka. Po zainstalowaniu na kompie, dopiero się dowiedziałem co to jest GTA, grałem całe noce pomijając cutscenki bo i tak nic nie rozumiałem
Mafię remastered też czekałem, i spełniła praktycznie wszystkie moje obawy odnośnie tego co mogli w niej spieprzyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Zgrywajac_twardziela: co ci się w niej nie podobało, jak dla mnie była dobra
edit : oo nie znałem aż tak mafii w wersji klasycznej, dla normika było ok
@Zgrywajac_twardziela

Światem nie rządzą prawa spisane na papierze. Światem rządzą ludzie. Niektórzy trzymają się prawa, inni nie. Każdy człowiek sam decyduje o tym, jak urządzi swoje życie. No i potrzeba też trochę szczęścia, żeby ktoś inny nie zepsuł ci wszystkiego, co zbudowałeś. To wcale nie takie proste, jak uczą w podstawówkach.

Ale dobrze jest mieć parę mocnych zasad i zawsze się ich trzymać. W małżeństwie, w mafii, na wojnie - zawsze i