Wpis z mikrobloga

pytam jako kolarz-amator, który dopiero zaczyna pedałować na poważniej - ktoś coś jakieś programy treningowe na TrainingPeaks itp., żeby przez zimę zostać koniem? Mogą być płatne, byle nie była to opieka trenerska typu pod przygotowanie na zawody i z ceną typu >>4 stówy za miesiąc, bo wiem sam, że nie wykorzystam opieki trenerskiej i całego takiego pakietu na tym poziomie... tylko takie do tej pory znalazłem lokalnie, stąd nie wiem sam, co wybrać i czy cokolwiek... może przycebulić i zostać na Zwifcie? ( ͡° ʖ̯ ͡°) way2champ? coś polecacie?
#szosa
  • 12
AiTrainer zbiera pozytywne opinie


@Poemat: Od influencerów. Próbowałem tego, za dużo kasy w marketing, za mało w apkę i plany treningowe.

poprzedni sezon jeździłem na Zwift. Zrobiłem duży progress (ale startowałem prawie od zera). Kilka miesięcy temu przerzuciłem się na Sufferfest (teraz jest to Wahoo Systm) - jakość treningów, to jak to jest przemyślane, bije ja głowę Zwift. Spróbuj trial, a sam szybko ocenisz.


@familyfirst:
@zabijamnudetutajczesc: dokładnie to co
Ja na temat AiTrainer mam złą opinie. Zanim zacząłem używać tego to FTP mi powoli rosło do góry. Ja zacząłem używać to w sumie zatrzymało się w miejscu. Jak i forma albo leciała w dół albo stała w miejscu. I VO2MAX też nie urosło za bardzo.
A marketing mówi że to dostosowuje się do ciebie samo. Gówno prawda... Podejrzewam że to to są tylko jakieś statyczne plany udające że się dostosowują do
xaweryz - Ja na temat AiTrainer mam złą opinie. Zanim zacząłem używać tego to FTP mi ...

źródło: comment_16726869528K9WNNxtYXrGMJLP4kqQV5.jpg

Pobierz