Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Jakie to życie jest #!$%@? i niesprawiedliwe. Dlaczego nic nie jest takie oczywiste jak w matematyce? Ciągle jakieś niedopowiedzenia, niezrozumienia i ogólnie wątpliwa przyszłość tego wszystkiego. Raz czuję się jakbym Boga za nogi chwycił, a później jak najgorszy z najgorszych. Chciałbym, naprawdę chciałbym jakoś to ogarnąć, coś zmienić w tym kierunku, ale nie potrafię... Zawsze na mej drodze musi stanąć nieodpowiednia osoba i choć na chwilę zmienia mój światopogląd na to wszystko i naprawdę czuję się wtedy kimś, to i tak z biegiem czasu zawsze kończę jak gdybym zaczynał od początku. Męczy mnie już to niesamowicie. Żyć samemu? Nie chcę. Więc piję i piję i coś mi to przypomina, pragnę więcej dopaminy i nie mogę się powstrzymać, lubię to jeśli mnie nie zabije zanim zasnę.


#alkoholizm #przemyslenia #gorzkiezale #zwiazki
  • 4
@Marcinuuu Nie użalaj się nad sobą tylko weź się za robotę. Życie nie jest niesprawiedliwe, jest takie jakie ma być. Wszytko leży w tobie i twoich oczekiwaniach wobec życia. Alkoholik jest mistrzem w powtarzaniu tego samego i oczekiwania innych efektów. Tak to nie działa.