Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Zernestuj: czas na niebinarną broń: pistoleszcze z tłumikum, karabinę szturmową, granatu błyskowu, minium przeciwpiechotne, karabinx snajperx, itd.

Odwagi! Tego chcą gracze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Logika_wykopu: fan codów here, to był pierwszy BF którego chciałem kupić i którego dosłownie miałem już w koszyku. Na samym steamie mam ponad 460 tytułów, nie widzę sensu dorabiania ideologii do kupna gry

Kupiłbym, może nawet kupię na jakiejś promocji. Przede wszystkim informacje z bety, dotyczącej samej rozgrywki mnie zniechęciły mimo że byłem na grę dość napalony. To tutaj to tylko kropla która przechyliła czarę goryczy
  • Odpowiedz
@Zernestuj:

Mój synu jest niemożliwu , mówiu do mnie , będziemu jeść piccu ? Bo tatu robi :) ja ze tak. Poszedłu do Rafału i mówiu wujo chcesz jednom piccu ? On ze tak alan na to Aha wszyscu jemu piccu ;) poczym poszedłu do kuchni wziąłu w reku rękawiczkę silikonowa daje krzyskowi i mówi masz tatu załóż bo siii jest ;) hehehe ( dmuchaju chce kawałek , mniamu mniamu
  • Odpowiedz
@Zernestuj: Powiem tak jak poprzednicy, nikt nie wymagał nic więcej poza battlefieldem 4 w oprawie audiowizualnej bf1/bf5. To byłoby mistrzostwo. Nie wymagalem 128 graczy czy mapy dupnej jak w GTA. Nie ilość a jakość!
  • Odpowiedz