Wpis z mikrobloga

Ciekawe jak ta gra nie upadła jeszcze, wspominam grę na parę miesięcy przed wprowadzeniem battle eye, chciałem wrócić. Szedłem na amazonki/swamp trolle, a tam wszystkie profitowe miejsca dla low lvli zajęte przez co najmniej 3 high lvl boty. Po 3 dniach odpadłem wtedy xD. Teraz słyszy się, że boty wracają, naprawdę chcecie już do reszty zarżnąć tą umierającą grę? O ile przed battle eyem ekonomia była dość nie przyjazna dla nowych, tak teraz ekonomia jest wręcz wroga dla nowych. Dojdą jeszcze masowe boty, jak w czasach przed battle eye i resztki graczy się wykruszą. Zostaną same 1000+lvle w wysychającym bajorze, będą zabijać się nawzajem o nowe respy dla 2000lvli, z profitem kilkanaście kk/h, mając dziesiątki tysięcy TC. Będą chodzić w nowych zbrojach +30arma od 1500lvla. Zobaczycie tak będzie do ostatniego dnia, aż to wszystkie upadanie.
#tibia
  • 23
@varres: taka przyjazna, że weź zarob w grze na pacca low lvlem. To że sobie jakieś śmieciowe bohy, o których kiedyś mogłeś pomarzyć możesz kupić teraz po 15 minutach bicia amazonek to jeszcze nie oznacza, że ekonomia jest przyjazna dla low. Nie jestem już na bieżąco, ale przecież są miejscówki, na których h lvle wyciągają po kilka kk w godzinę i uczestniczą na tym samym rynku, więc gdzie tu ta przyjazna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bart0sz: no nie wiem czy jest taka nieprzyjazna, aktualnie wbiłem 54 lvl druidem w ciągu 4 dni i obecnie zarobiłem 2.5kk na czysto. Pozostało mi jeszcze 26 dni premium. Patrząc że co 4 dni będę przynosił do banku 500k (co jest raczej opcja mocno poniżej średniej) to na koniec premium będę miał ponad 3kk w banku. Uważasz to za zły wynik?
Ta gra ma dwa tryby albo zarabiasz a expisz powoli
@Insane_Mike: przypominam, że core gry to kontent 0-200lvl Wszystko powyżej to już OTS. Kiedyś żeby mieć postać lvl 100 to musiałes poświęcić dużo czasu, jak ktoś kupował postać to gardzono nim. Nie odnajdywał się w kontencie i wastowal i dedal na potęgę. Teraz 300lvla kupisz za grosze, a ludzi z kupiona postacią szanuje się jakby to oni wbili ten lvl.
@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: tu nie chodzi o pacca, bo wszyscy mają już na tyle by go kupić. 10-12latek dawniej nie miał. Tu chodzi o to, żeby grać na luzie na niższym lvlu i odkładać sobie tc(bo gp gvwno warte) tak powiedzmy 150/miesiecznie. Teraz chcesz tyle mieć na niższym lvlu? Idź na jedyne 3 profitowe spoty, bo na innych zarobku nie ma, zapomnij o expie i kasie, siedź tam 5h dziennie, a za miesiąc
@PoteznyTomaszek no najwięcej graczy którzy generowali 20x mniejszy zysk niż teraz. To niezły core.
Uwielbiam te #!$%@? ludzi pokroju Ciebie że gra to gówno, umiera a tymczasem z roku na rok generuje ogromne wzrosty zysków.

Nikogo nie interesują ludzie którzy będą chodzic i płakać że nie są w stanie zarobić na pacc mając 100lvl. Chociaż to jest możliwe bez problemu.

Ale o czym my mówimy, jeśli dla kogoś wydatek rzędu 38pln to
@PoteznyTomaszek: co xD? Twoje gadanie ma sens tylko wtedy jak chcesz se kupić top gear na 200 lvl co jednocześnie przekreśla grę na luzie. Jeżeli wchodzisz na stare serwer to nie płacz, że masz dużą inflację, bo to jest naturalna kolej rzeczy i od tego są nowe servery, ale tam top gear jest 10 razy droższy niż na starych serwerach więc znowu gadasz głupoty. Co więcej cena eq nie jest uzależniona
@Insane_Mike: ilość graczy to sukces, zysk też. Ilość graczy wraz z zyskiem to podwójny sukces, spadek ilości graczy i wzrost zysku to porażka. Dawniej nikt pacca nie kupował, bo średnia wieku była niższa, pacca jakoś specjalnie przez pośrednika zamawialo się przelewem. Oczekiwałbyś czegoś takiego od 12latka w bieda czasach? Teraz każdy dzieciak ma najnowszy smartfon, a madki mają 500+ i dadzą dziecku 40zl, byle by nie darlo japy. Do tego teraz