Wpis z mikrobloga

Ciekawe jak ta gra nie upadła jeszcze, wspominam grę na parę miesięcy przed wprowadzeniem battle eye, chciałem wrócić. Szedłem na amazonki/swamp trolle, a tam wszystkie profitowe miejsca dla low lvli zajęte przez co najmniej 3 high lvl boty. Po 3 dniach odpadłem wtedy xD. Teraz słyszy się, że boty wracają, naprawdę chcecie już do reszty zarżnąć tą umierającą grę? O ile przed battle eyem ekonomia była dość nie przyjazna dla nowych, tak teraz ekonomia jest wręcz wroga dla nowych. Dojdą jeszcze masowe boty, jak w czasach przed battle eye i resztki graczy się wykruszą. Zostaną same 1000+lvle w wysychającym bajorze, będą zabijać się nawzajem o nowe respy dla 2000lvli, z profitem kilkanaście kk/h, mając dziesiątki tysięcy TC. Będą chodzić w nowych zbrojach +30arma od 1500lvla. Zobaczycie tak będzie do ostatniego dnia, aż to wszystkie upadanie.
#tibia
  • 23
  • Odpowiedz
@AndrzejWithAttitude: ja w 2007/8 na pacca zarabiałem np. bocąc knightem na venore elf fortecs, siano było głównie z holy orchidów (3k ea sellałem) i innych śmieci typu łuki, gold, czasem coś ze smoka, woce z arcanista. a za paka na 90 dni dawałem 350k, co najlepsze że kupowałem od jakiegoś brazyliczyka i on paka dawał pierwszy
  • Odpowiedz