Wpis z mikrobloga

Dość głośna sprawa teraz w #australia
Rodzice widzieli dziecko o 1:30 rano, a o 6:00 dziecka już nie było. Dodatkowo zniknął śpiwór. Poszukiwania trwaja już kilka dni, nie ma nigdzie ciała, ciuchów, czy śpiwora. Rodzina spala w namiocie, wszyscy razem z tego co rozumiem, ale nikt nic nie widział, ani nie słyszał. Dość creepy, bo nikt nic nie wie. W ofercie jest już milion dolarów za pomoc w odnalezieniu dziecka. Miejscówka, w której dziecko zaginęło to bardzo popularny stop-over w drodze z Perth na północ. Jest znana z ogromnych fal, blowholesów, jak również z tego, że na całej długości są bardzo ostre skały i nawet jak dorosły tam wpadnie to ciężko się wydostać. Sam camping dzieli od tych skał jakieś 500 metrów. Na samej plaży znajduje się piękna rafa koralowa i ogólnie woda jest bardzo spokojna. Bardzo często odwiedzałem, bo mieszkalem pół roku w Carnarvon. Cała akcja jest jak dla mnie szyta grubymi nićmi, coś mi tu nie gra.
#ciekawostki #creepy #zaginieni #csiwykop
yeloneck - Dość głośna sprawa teraz w #australia
Rodzice widzieli dziecko o 1:30 ran...

źródło: comment_1634833230JHE1pI30wei3llPwNKhTfD.jpg

Pobierz
  • 8
@troloking: bo to takie miejsce, gdzie jest dziura w skałach i jak woda się rozbija o skały to wystrzeliwuje wodę. Coś jak wieloryb. Mam tu fotkę.

@pauleene: ogólnie jak dla mnie sprawa jest dość śliska. Dziecko znika ze wspólnego namiotu i rodzice nic nie usłyszeli. Nie jest tajemnicą, że tutaj ludzie na campingach jedyne czym się zajmują to picie. Nie ważne, czy są z dziećmi, czy nie. Mogę się mylić,
yeloneck - @troloking: bo to takie miejsce, gdzie jest dziura w skałach i jak woda si...

źródło: comment_1634866708DNbxwUoulG7kHx6swHsdDu.jpg

Pobierz
@KubiToZiomal32: nie wiem, czy dzieciak lat 4 ma takie rozkminy. Niby zamek w namiocie był tak wysoko podciągnięty, że dziecko by tego nie zrobiło - według policji. Tylko czy od zaginięcie wszystko zostawili tak jak było?